Gündem Haberleri

  'Bir daha babanla konuşma'

  Ahmet BOLAT/KAYSERİ, (DHA)
  05.07.2007 - 11:02 | Son Güncelleme:

  Böbrek yetmezliği olan kızını hastaneye getiren Handan Aktaş, ayrıldığı eşi Sefer Deliktaş'ın saldırısına uğradı. Eski eşinin çocuklarına iyi bakmadığını söyleyen Sefer Deliktaş, Handan Aktaş'ı tekme tokat dövdü.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

  Handan Aktaş, böbrek hastası kızı Meltem'i (3), diğer kızı Melisa (9) ve babası Bekir Aktaş (56) ile birlikte muayene için Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Çocuklarının hastanede olduğu öğrenen baba Sefer Deliktaş, kızlarını görmeye gitti.

  ‘BABANLA GÖRÜŞME’ UYARISI

  Poliklinik önünde, 2 yıl önce ayrıldığı Handan Aktaş ve babası Bekir Aktaş ile tartışan Sefer Deliktaş, sinirlenerek eski eşine tekme tokat saldırdı. Kavgada dudağı kanayan Handan Aktaş, hırsını büyük kızı Melisa'dan aldı. Kızına işaret parmağını sallayarak kızan anne Handan Aktaş, “Gördün işte babanı. Bir daha babanla konuşmayacaksın. Yoksa karışmam” diyerek, azarladı.

  Kızlarına iyi bakmadığı için eski karısıyla kavga ettiğini belirten Sefer Deliktaş, olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı. Handan Aktaş, babası Bekir Aktaş ile birlikte polis merkezine giderek eski eşinden şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturmaya başlandı.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı