GeriGündem Bir bayram böyle geçti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir bayram böyle geçti

Gerek sanatçıların programları gerekse vatandaşların katılımı açısından çok yoğun ve coşku dolu gerçekleşen yılbaşı kutlamalarının ardından Ramazan Bayramı da 3 gün boyunca coşkuyla kutlandı. Ancak 2000 yılının ilk saatlerinde yapılan milenyum kutlamalarına kıyasla bayram

eğlenceleri sönük geçti. İstanbul, Antalya, Kıbrıs ve Uludağ'da kimi sanatçılar program yaptı, kimileri tatil... Bu arada yılbaşında Uludağ'da yağmayan kar, bayramda tipi şeklinde dağa indi. Trafik bir süre trafiğe kapanınca, sanatçılar dağda mahsur kaldı.

KIBRIS

Kıbrıs'ta mankenler Magic Island'da bir defile gerçekleştirdi. Petek Dinçöz, Hande Demirkol, Elizabeth Çağrı, Gizem Özdilli ve Canan Mutluer defilede görev alırken, şarkıcı Emel Müftüoğlu da muziplik olsun diye onlara eşlik etti. Mehmet Ali Erbil de, Rocks Otel'de bayramın birinci ve ikinci günü program yaptı. Yılbaşı çalışmaları sırasında sevgilisi Nefise Karatay'ı yanından ayırmayan Erbil, bu sefer yalnızdı.

ULUDAĞ

Uludağ'da Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Müzeyyen Senar, 25 yıl sonra program yaptı. Senar, bayramın ilk gecesi Kervan-saray Otel'de sahneye çıkarak, sevilen eserleri yorumladı. Nadide Sultan da Antalya'dan sonra Uludağ'daki Alkoçlar Otel'in bünyesindeki A Bar'da program yaptı.

ANTALYA

Ramazan Bayramı Antalya'da 3 gün 3 gece kutlandı. Kemer Royal Resort Otel'de Ali Poyrazoğlu, Gülben Ergen, Cem Özer, Coşkun Sabah, Nadide Sultan, Talya Otel'de Sertab Erener, Gülşen ve Huysuz Virjin, Kervansaray Otel'de de Cenk Eren, tatilcilere unutulmaz bir bayram keyfi yaşattı. Serdar Ortaç, bayram için Antalya'ya gelip gidenler arasındaydı.

İSTANBUL

Ajda Pekkan, Ramazan Bayramı'nda sanatçı dostu Pakize Suda'nın program yaptığı Aynalı Meyhane'ye gitti. Sevenlerini kıramayarak, şarkı da söyleyen Pekkan, Pakize Suda ile birlikte fasıl yaptı, göbek attı.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle