Gündem Haberleri

  Bir başka Şuayip vakası

  İZMİT (Kocaeli), (DHA)
  31.05.2008 - 16:10 | Son Güncelleme:

  İZMİT'te emlakçılık yapan Gencay K., yanında çalışmaya gelen kadınlara dini nikah yapıp birlikte olduğu suçlamasıyla gözaltına alındı. Sorgusundan sonra adliyeye çıkarılan emlakçı, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  Emlakçı 35 yaşındaki Gencay K. bir süre önce yanında çalışmaya başlayan S.A.'ya iddiaya göre evlenme teklifinde bulundu. Resmi nikahı daha sonra yapacağı vaadiyle, tanıdığı bir imamı getirip S.A. ile dini nikah yapan Gencay K., ona bir ev tuttu.

  Gencay K.'nin resmi nikaha yanaşmaması üzerine S.A., dün evde onunla tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce S.A., Gencay K.'nın gözleri önünde binanın ikinci kat penceresinden kendini boşluğa bıraktı.

  Ayakları üzerine düşen ve topuğu kırılan S.A.'yı hemen otomobiline alıp hastaneye götürmek isteyen Gencay K., yolda kaza yaptı. Bu kez ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi’ne götürülen S.A., burada hastane polisine Gencay K.'dan şikayetçi oldu. Gencay K. ile resmi nikah vaadiyle birlikte olduğunu söyleyen S.A., kendisine yaptığı gibi daha önce yanında çalışan 4 kadına da tanıdığı bir imamı çağırıp dini nikah yaptığını ileri sürdü.

  S.A. hastanede tedaviye alınırken, polis tarafından Gencay K. da gözaltına alındı. Gencay K.'nin birlikte olmak istediği kadınlara dini nikah kıydırdığı ileri sürülen imam da bulunarak ifadesine başvuruldu. Sorgusundan sonra dün akşam saatlerinde adliyeye sevkedilen Gencay K., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı