Gündem Haberleri

  Bir ayı etmediler

  Hürriyet Haber
  04.11.2009 - 13:13 | Son Güncelleme:

  Bu ay sonunda vizyona girecek olan Türkler Çıldırmış Olmalı’da kullanılan maket hayvanlara ayrılan bütçe, Türk oyuncuların aslında o kadar da çok para kazanmadığı gerçeğini gösterdi.

  Türkler Çıldırmış Olmalı - Fragman

  Türkler Çıldırmış Olmalı- Foto Galeri

   

  Yönetmenliğini Murat Aslan’ın yaptığı başrollerinde Peker Açıkalın, Oya Aydoğan, Tuba Ünsal, Burhan Öcal’ın oynadığı Türkler Çıldırmış Olmalı adlı komedi filmi 27 Kasım’da vizyona giriyor.

   

  Somalili korsanların dünya turuna çıkan Türk işadamı ve ailesini kaçırmasını konu alan filmin özel sahneleri Hollywood’dan getirtilen vahşi hayvanlarla çekildi. Yönetmen Murat Aslan ise bu konuda dert yandı.

   

  Aslan “Türk işadamını kurtarmak için Türkiye’den gönderilen acemi erler, Afrika’nın vahşi ormanlarında yılanlar, goriller, timsahlar ve kutup ayısının saldırısına uğruyor. İşte bu sahneler için Terminatör 3, Ghost,Titanic Godzille, Armegeddon gibi önemli Hollywood filmlerinde çalışan bir şirketten robot hayvanlar getirttik. Hayvanların bütçesi oyuncuların bütçesinden pahalıya çıktı. Ama ne kadar tuttuğunu söylemem” dedi.

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı