GeriGündem Binali Yıldırım: 'Sokağın anketi bütün anketlerden daha sağlıklıdır'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Binali Yıldırım: 'Sokağın anketi bütün anketlerden daha sağlıklıdır'

AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Çekmeköy'de seçim çalışmaları yürütürken basın mensuplarının anketlere ilişkin sorularını yanıtladı.

Bir basın mensubunun anketlere ilişkin sorusuna Binali Yıldırım, "Anket tahmindir, bir ölçüdür" cevabını verdi. ''Siz anketlere bakıyor musunuz?'' şeklindeki soruya ise Yıldırım, "Yok. Anketler sokakta. Sokağın anketi bütün anketlerden daha sağlıklıdır. İnşallah bunun sonucunu 31 Mart'ta göreceğiz." şeklinde yanıt verdi.

CENAZE TÖRENİNE KATILDI, ÖĞRENCİLERİ VE FABRİKA İŞÇİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Bu arada Yıldırım seçim çalışmalarını Çekmeköy'de sürdürdü. Yıldırım sabah saatlerinde kadın seçmenlerle bir araya geldikten sonra, AK Parti Çekmeköy ve MHP Çekmeköy ilçe başkanlıklarını ziyaret etti. Ardından Hacı Bektaş-ı Veli Taşdelen Cemevi'nde 92 yaşında hayatını kaybeden Şahhanım Sarıbal'ın cenaze namazına katılan Yıldırım, daha sonra Reşadiye Köyü Merkez Camii'nde 47 yaşında hayatını kaybeden Kadri Demir ve 86 yaşında hayatını kaybeden Fahriye Aydın'ın cenaze namazına katıldı. Binali Yıldırım namaz sonrası Çekmeköy Reşadiye Altan Yazıcı İlkokulu'ndan gelen davet üzerine okula giderek, 2/B sınıfına uğradı. Yıldırım, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Yıldırım ardından, yine Reşadiye'de bulunan hindi fabrikasını ziyaret eti. Yıldırım'ı fabrikada çalışan işçiler karşıladı. Binali Yıldırım burada kısa bir konuşma da yaptı.

TAŞDELEN'DE KONUŞTU

Binali Yıldırım, Çekmeköy Taşdelen'de AK Parti otobüsü üzerinde çevrede toplananlara hitap etti. Yıldırım, "Dünyada metrolar arasında yarışma oldu. Makinisti olmayan, sürücüsü olmayan dünyanın en iyisi seçildi. Çekmeköy'e de en iyisi, en güzeli yakışır" dedi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle