GeriGündem Bimeks’ten aldı Opel kazandı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bimeks’ten aldı Opel kazandı

Teknoloji mağazalar zinciriyle tüketicilerin son yıllarda yakından tanımaya başladığı şirketlerden Bimeks, CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde 23 Eylül Cuma günü düzenlediği bir kokteyl ile ‘Ayağınız yerden kesilecek’ kampanyasının talihlilerini buluşturdu.

Kokteyl süresince Opel Yeni Astra talihlisi ile diğer şanslı numaraların sahiplerine hediyeleri takdim edildi.

8 Temmuz-25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanya süresince Bimeks teknoloji mağazalarından 100 YTL değerinde alışveriş yapanlar 1 Opel yeni Astra, plazma TV’ler, dizüstüler, kişisel bilgisayarlar, sayısal fotoğraf makineleri, yazıcılar ve MP3 çalarlar kazanma şansını yakaladılar.

Opel Yeni Astra talihlisi Nurhan Aydın’a hediyesini Bimeks Genel Müdür Yardımcısı Arif Bayraktar takdim etti. Bimeks Bayrampaşa mağazasından yaptığı 100 YTL değerindeki alışveriş ile büyük hediyeyi kazanma şansı yakalayan Aydın, hediyesini alırken çok mutlu olduğunu ve sadece tek bir kuponla bir araba sahibi olduğuna hala inanamadığını ifade etti.

Canlı klasik müzik eşliğinde gerçekleştirilen organizasyona kampanyanın diğer talihlilerinin ve basın mensuplarının yanı sıra bilişim sektöründen birçok isim de katıldı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle