Gündem Haberleri

  Bimaş'tan görkemli kutlama

  Salih KEÇECİ
  08.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türkiye'nin önde gelen iki televizyon kurumu Kanal D ve atv'nin oluşturduğu Birleşik Medya ve Pazarlama Anonim Şirketi BİMAŞ, yeni yayın dönemini düzenlediği görkemli bir davetle tanıttı.

  Çırağan Sarayı'nda önceki akşam BİMAŞ tarafından düzenlenen kokteyl, medya dünyasının üst düzey yöneticilerini, Kanal D ve atv'de program yapan sanatçıları, reklamcıları ve televizyon çalışanlarını buluşturdu. BİMAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Zühtü Sezer, Genel Müdür Yardımcıları Pervin Sümer, Ayşe Erman ve BİMAŞ Pazarlama Müdürü Efe Önbilgin'in konukları kapıda karşıladığı davette, barkovizyondan Kanal D ve atv'nin yeni yayın dönemi programları tanıtıldı.

  Yeni yayın dönemini 15 Eylül'de açan Kanal D, birbirinden kaliteli programlarla her yaştan izleyiciye hitap ediyor. Televizyon sektöründe kaliteden ödün vermeden çağdaş çizgisini sürdüren Kanal D'de, yeni dönemine Arena, Olacak O Kadar, Huysuz ve Tatlı Kadın, Söz Fato'da, Durum, Teke Tek, Televole, Laf Lafı Açıyor, Taksi, Beyaz Show, Çılgın Bediş gibi kanalla özdeşleşmiş programlar sürüyor. Bunun yanı sıra, Ediz Hun, Berna Laçin ve Çolpan İlhan'ın rol aldığı İlk Aşk, Emrah'ın oynadığı Unutabilsem, Kumkapı olayını konu alan Üzgünüm, bir televizyon klasiği Kaynanalar, Küçük Onur'un oynadığı Acı Günlerim de yeni dönemin iddialı yapımları.

  İddialı yapımlarla yeni yayın dönemine giren atv'nin devam eden yapımları arasında, Tatlı Kaçıklar, Mahallenin Muhtarları, İlişkiler, Gurbetçiler gibi sevilen yerli diziler, komedi programı Rayting Hamdi, İbo Show, İner misin Çıkar mısın, Tayfun Talipoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Bam Teli ile Coşkun Aral'ın hazırladığı Haberci, magazin programı A'dan Z'ye, Savaş Ay'ın hazırlayıp sunduğu A Takımı, yarışma programı Gelin-Kaynana ve Korcan Karar'ın hazırladığı Şok bulunuyor.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı