GeriGündem Bilkent şehir hastanesi personel alımı başvurusu bu adresten yapılabilecek!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bilkent şehir hastanesi personel alımı başvurusu bu adresten yapılabilecek!

Bilkent şehir hastanesi personel alımı başvurusu bu adresten yapılabilecek!

Bilkent şehir hastanesinde istihdam edilecek olan personeller için başvuru süreci devam ediyor. Hastane bünyesinde istihdam edilecek personellerin büyük bir kısmı için süreç tamamlanırken, bazı personeller için ise alım süreci devam ediyor. Peki, Bilkent şehir hastanesi personel alımı başvuru işlemi nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

Bilkent şehir hastanesi için personel alımı başvurularının nereden yapıldığı merak konusu oldu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 3 bin 704 yatak kapasitesiyle dünyanın en büyük üçüncü sağlık kompleksi olan hastanede günlük 40 bin hastanın tedavi göreceğini, 6 bini tıbbi personel olmak üzere toplamda 11 bin çalışanın hizmet vereceği hastanede 131 ameliyathane, 706 yataklı yoğun bakım ünitesi, 38 yataklı diyaliz merkezi yer alacağını belirtmişti.

6 bin personel alımı için ise detaylar, ilerleyen süreçte Sağlık Bakanlığı tarafından verilecek.

BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ 5 BİN PERSONEL ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Sağlık personeli dışında alınacak olan 5 bin personel için başvurular, İŞKUR kaydı bulunan adaylar arasından yapılacak. Bina destek ve genel destek hizmetleri için başvurular, Çankaya Üniversiteler Mahallesinde bulunan Tepe Servis ve Yönetim merkezinden bizzat ya da info@tepeservis.com.tr mail adresinden yazılı olarak yapılabilecek.

Başvuru süreci hakkında bilgi almak isteyen personel adayları, 0312 248 80 00 numaralı hat üzerinden iletişim kurabilecek.

Başvurular, hasta karşılama ve temizlik personeli başta olmak üzere birçok alanda yapılabilecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle