Gündem Haberleri

  Bilişim meraklıları “Hedef Bilişim”de yarışacak

  Hürriyetim
  19.10.2005 - 11:11 | Son Güncelleme:

  Ekim ayında başlayacak yeni bir yarışma, bilgi teknolojileri meraklılarına kendilerini sınama imkanı sunacak. Her Perşembe Expochannel'da yayınlanacak olan "Hedef Bilişim", izleyicilere bilgi teknolojilerindeki yenilikleri anlatmayı ve onları "dijital ortama" biraz daha yakınlaştırmayı hedefliyor.

  21. yüzyılda en hızlı ilerleme kaydedilen alanlardan biri olan bilişim, her geçen gün gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Çok yakında, çağın gerisinde kalmadan yeniliklerin takip edilebilmesine fırsat sağlayacak yeni bir yarışma başlıyor. Her Perşembe Expochannel'da yayınlanacak olan "Hedef Bilişim", izleyicilere bilgi teknolojilerini anlatmayı ve onları "dijital ortama" biraz daha yakınlaştırmayı hedefliyor.

   

  Ekim ayında başlayacak olan ve tüm bilişim meraklılarının katılabileceği yarışma, hem katılımcıların bilgilerini ölçmelerine, hem de izleyicilerin bilişim dünyasındaki yeni gelişmeleri takip edebilmelerine olanak sağlayacak.

   

  "Bilgi paraya benzemez, paylaştıkça çoğalır!" sloganıyla yayın hayatına başlayacak olan "Hedef Bilişim" bilgi yarışmasının sponsorluğunu, Gold Bilgisayar üstleniyor; Türkiye Bilişim Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜBİSAD) ile Galatasaray Üniversitesi de yarışmaya katkıda bulunuyor. 20 yılı aşkın bir süredir bilişim sektöründe çalışan ve son 1 yıldır televizyonda bilgi teknolojileri üzerine program yapan Serdar Erdem'in sunacağı "Hedef Bilişim", her Perşembe saat 21:00'de Expochannel'da yayınlanacak.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı