GeriGündem Bilgi bankası kuracaklar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bilgi bankası kuracaklar

Anavatan Partisi'nin 5 büyükşehirdeki belediye başkan adayları, seçildikleri takdirde, bilgisayar ağıyla Yerel Yönetim Bilgi Bankası oluşturarak, koordinasyon içinde hizmet vereceklerini açıkladılar.

ANAP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Talip Özdemir, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahit Erdem, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kutlu Aktaş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erdem Saker ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Aytaç Durak, dün İstanbul'da biraraya gelerek işbirliği yapacaklarını açıkladılar.

Ali Talip Özdemir, Yerel Yönetim Bilgi Bankası'nın yanısıra Araştırma Geliştirme Kurumu'yla belediyelerin birbirine kaynak ve projelerini aktaracaklarını söyledi. Özdemir, 5 büyükşehir adayının da tecrübeli ve dürüst yöneticiler olduğunu belirterek, ‘‘Vatandaşlar futbol takımı seçer gibi değil, kendilerine hizmet edecek aday ve partileri seçeceklerdir.’’ dedi. Aytaç Durak da, ‘‘ Halka hizmet öne çıkacak. Sandıktan da biz çıkacağız’’ dedi. Vahit Erdem ise belediye yönetimlerini birinci sınıf duruma getireceklerini söyledi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle