GeriGündem Bıçakladıkları kişiyi hastanede tekrar bıçakladılar
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bıçakladıkları kişiyi hastanede tekrar bıçakladılar

Kayseri'de 2 kişi önce caddede bıçakladıkları şahsa, tedavi için götürüldüğü hastanede de bıçakla saldırdılar.

A.Y. (46), aralarında husumet bulunduğu belirtilen M.P. (41) ve H.A. (43) ile Güllük Mahallesi İnönü Bulvarı üzerinde tartıştı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine bıçakla yaralanan A.Y, özel bir hastaneye kaldırıldı. M.P. ve H.A, A.Y'yi tedavi için götürüldüğü hastanede de bıçakladı.

A.Y'nin Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tedavi altına alındığı, 2 zanlının polis tarafından yakalandığı ve soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Yaralının tedavi için gittiği hastanenin doktoru Ömer Akbeyaz, yaya olarak hastaneye gelen ve bıçaklandığını ifade eden A.Y'ye acil serviste doktorlar tarafından pansuman yapıldığını söyledi. Bu sırada, şahsı yaralayan kişilerin hastaneye girerek pansuman yapılan A.Y'ye yeniden bıçakla saldırdıklarını kaydeden Akbeyaz, şöyle dedi:

“Bu defa yara daha derin olduğundan arkadaşlarımız yaralıyı ambulansla Erciyes Üniversitesi'ne göndermişler. Saldırganlar ise polisin hastaneye hemen intikal etmeleri sonucu kıskıvrak yakalanmışlar. Arkadaşlarımız saldırganların sarhoş olduğunu beyan ettiler.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle