GeriGündem Beylikdüzü'nde yıkılan üst geçit 15 günde onarılacak
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    1
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Beylikdüzü'nde yıkılan üst geçit 15 günde onarılacak

Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, bir kamyonun açılan damperinin çarptığı yaya üst geçidinin tadilatının 15 içinde tamamlanacağını bildirdi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Uzun'un E-5 Karayolu Beylikdüzü mevkisinde bir kamyonun açılan damperinin çarptığı üst geçitte yaralanan Hüsnü Balkanlı'yı (51) ziyaret ettiği belirtildi.

Uzun, ziyarette yaptığı konuşmada, soğuk kış şartlarında vatandaşların daha fazla yol yürümek zorunda kalmaması için, durumun takipçisi olduklarını ifade ederek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından üst geçitte yapılan çalışmaların devam ettiğini, kısmen yıkılan üst geçidin tadilatının 15 gün içinde tamamlanacağını kaydetti. Uzun, Balkanlı'ya ihtiyaçlarının giderilmesi için destek olacaklarını dile getirdi.

Balkanlı ise damperi açık kamyonun süratli bir şekilde geldiğini görünce çok şaşırdığını belirterek, “Her şey iki saniyede oldu. Deprem gibiydi. (Vuracak mı yoksa altından mı geçecek) diye düşünürken, üst geçitle birlikte yola düştüm” diye konuştu.

Omur bölgesinde 2 kırık tespit edilen Balkanlı'nın 7 saat süren ameliyatta bel ve omur bölgesine 8 platin takıldığı belirtildi.

Beylikdüzü'nde bir kamyonun açılan damperinin çarptığı yaya üst geçidinin bir bölümü yıkılmış, olayda üst geçitten geçmeye çalışan Hüsnü Balkanlı yaralanmıştı.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle