Gündem Haberleri

  Beykent Üniversitesi'nden Doğulu öğretmene sertifika

  Hürriyet Haber
  21.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Cumhuriyetin kuruluşunun 75'inci yılı dolayısıyla Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden Beykent Üniversitesi'nin davetlisi olarak üniversitenin düzenlediği seminere katılan öğretmenler, katılım sertifikalarını, Galatasaray Adası'nda düzenlenen bir törenle aldılar.

  Öğretmenlere sertifikalarını, yazar Gülten Dayıoğlu, Beykent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Melek, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Fehmi Durukanoğlu ve fakülte dekanları verdi. Törende konuşan Gülten Dayıoğlu, ‘‘Doğu ve Güneydoğu için başlatılan eğitim seferberliğine ben de elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyorum. Beykent Üniversitesi'nin bu çalışmasının tüm özel eğitim kurumlarına örnek olmasını dilerim’’ dedi.

  Öğretmenler adına söz alan Malatya İnönü İlköğretim Okulu'ndan İrfan Aşgın ise ‘‘Burada öğrendiklerimiz eğitime mutlaka yansıyacak. Amaç gelecek nesilleri en iyi şekilde yetiştirmek. İyinin sınırı olmadığına göre, hedefe yaklaşmak idealinde, karşılıklı diyaloğun çok yararlı olacağı inancındayız’’ diye konuştu.


  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı