Gündem Haberleri

  Beyin ameliyatı oldu, mani söylemeden duramıyor

  İHA
  18.06.2017 - 16:41 | Son Güncelleme:

  Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde ikamet eden Ümmani Uysal (53), İHA'ın haberine göre beyninden ameliyat olduktan sonra her derdini manilerle anlatmaya başladı. Sol omzunda tik oluşan Uysal yaşadıklarını, "Ameliyat olduktan sonra kendimi durduramaz oldum. Yoksa ben böyle titrer miyim? Kaza yaptım duymadın mı? Bu söze uymadın mı?" sözleriyle anlattı.

  2010 yılına köyünden ilçe merkezine gitmek için bindiği minibüsün kapısı açılınca yola düşen ve başından ağır yaralanan Uysal, kaldırıldığı hastanede beyin ameliyatı geçirdi. İHA'nın haberine göre, ameliyatın ardından sağlığına kavuşan ancak sol omuzunda tik oluşan Uysal’da bir de eşine az rastlanır bir durum meydana geldi.

  Ameliyatın ardından her derdini uydurduğu manilerle anlatan Uysal, görenleri hayrete düşürüyor. Mahallenin neşesi olan ve kendisine yöneltilen sorulara bile manilerle cevap veren Uysal, “Ameliyat olduktan sonra kendimi durduramaz oldum. Yoksa ben böyle titrer miyim? Kaza yaptım duymadın mı? Bu söze uymadın mı?” dedi.

  Uysal’ın komşuları da kendisinin kaza yaptıktan sonra bu hale geldiğini belirterek, “Ümmani hep böyle, bizim maskaramız” diye konuştu.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı