Gündem Haberleri

  Beşir Atalay eşi kızı ve torunlarıyla Sapanca'da

  SAPANCA(Sakarya), (DHA)
  28.08.2015 - 09:44 | Son Güncelleme:

  İÇİŞLERİ eski bakanlarından Beşir Atalay eşi, kızı ve torunlarıyla dinlenmek için geldiği Sapanca’da, daha önceden de ziyaret ettiği Uluslararası Portakal Çiçeği Sanat Kolonisi’nin yapıldığı Doğapark’ta, down sendromlu çocukların yaptığı eserlerden oluşan sergiyi gezdi.

  Bir süredir Sapanca İlçesi’ndeki Güral Otel’de kalan Beşir Atalay eşi, kızı ve biri bebek 4 torunu ile birlikte dinleniyor. Atalay, daha önce ziyaret ettiği ve çalışmaları incelediği Uluslararası Portakal Çiçeği Sanat Kolonisi’nin yapıldığı Doğapark’a bu kez ailesini de getirdi. Aynı zamanda mini bir hayvanat bahçesi ve botanik parkı olan Doğapark’ta ailesiyle birlikte gezen Beşir Atalay, burada bol bol fotoğraf çekti.

  Geçen hafta sona eren ve yurdun dört bir yanından gelen, çoğunluğu down sendromlu engelli çocukların yaptığı resim ve heykeller ile diğer atölye çalışmalarından oluşan sergiyi de inceleyen Beşir Atalay, özel çocukların yaptığı çalışmalara hayran kaldı. Koloninin genel koordinatörü Hakan Körpi’den buradeki etkinliklerle ilgili bilgi aldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı