Gündem Haberleri

  Berrak'a halk tesellisi

  Hürriyet Haber
  03.12.2009 - 17:26 | Son Güncelleme:

  22 Ocak'ta vizyona girecek olan 'Ejder Kapanı' filminde Kenan İmirzalıoğlu ile sevişme sahnesi çekimi sonrası sinir krizi geçiren Berrak Tüzünataç, izleyiciler tarafından internet forumlarında mizahi bir üslupla eleştirildi.

  Berrak Tüzünataç / Foto Galeri

  Kenan İmirzalıoğlu / Foto Galeri

  Ejder Kapanı / Foto Galeri

  Ejder Kapanı fragmanı / Video

  Uğur Yücel'in yönettiği ve başrolünü oynadığı 'Ejder Kapanı' adlı sinema filmi 22 Ocak'ta vizyona girecek. Ancak film vizyona girmeden önce fragmanında yer alan, Kenan İmirzalıoğlu ile Berrak Tüzünataç'ın sevişme sahnesi gündeme oturdu. Berrak Tüzünataç'ın sevişme sahnesi sonrasında sinir krizi geçirmesi, hemen ardından sevgilisi Nejat İşler'i arayarak ağlaması ve İşler'in de onu teselli ettiği haberleri üzerine, izleyiciler arasında internet ortamında eğlenceli bir tartışma başladı. İzleyiciler, internet sitelerinde yaptıkları yorumlarda durumu şu sözlerle ti'ye aldı:

  ÇOCUK YAPMA SANATI

  Ne kadar amatörce bir davranış...
  Nejat, Berrak'a demiştir ki, "Üzülme alışırsın. Bunlar normal şeylerdir, biz sanatçıyız..."
  Sanat için sevişilir mi?
  Bir şey yapmıyorlar ki, bakışıyorlar sadece...
  Çağdaşlık budur, sanat budur... Aynen devam edin, süpersiniz...
  Herhalde bu sanat, çocuk yapma sanatı arkadaşlar...
  Açıkta yapılan şeylerden zarar gelmez.
  Sanat demek, her şeyi çekmektir.
  Modern olmak kolay değil, modernlik ve ilericilik böyle bir şey işte...
  Film sektörü durdukça bu sahneler olacak. Bazen çok, bazen az, bazen hiç gereği yokken. Ancak filmleri bu tür sahnelerle lanse eden yapımcılar yok olmadığı sürece film ne demek, sanat ne demek bu toplum öğrenemeyecek.
  Film hakkında konuşan, eleştiren yok. Seviyemiz yerlerde... Sevişme nedir ki, yetişkin bir insan hemen her gün sevişmez mi zaten? Bu sadece hayatlarımızın bir yansıması. O insanlar da ahlaksız değil. Bizim de yaptığımız, onların da evlerinde sevdikleri insanlarla yaptığı bir şeyi, yani çok da doğal olan bir şeyi oynuyorlar sadece...

  SİNİR KRİZİ DE NEYMİŞ

  Merak ettiğim, Berrak'ın neden kriz geçirdiğidir. Ne olmuş ki yani? Madem bu tür filmlerin hakkını verebilme gibi bir yeteneği yok, o zaman ne demeye oynuyor!
  Neden kriz? Soyunmak da bir sanattır.
  Sanat için her şey mübah.
  Film bu, her şey olabilir. Sinir krizi de neymiş...

  Teselli bulmak için sevgilisi İşler'i aramıştı

  Berrak Tüzünataç'ı, Kenan İmirzalıoğlu ile sevişme sahnesinin çekimlerinin ardından aradığı sevgilisi Nejat İşler'in teselli ettiği konuşulmuştu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı