Gündem Haberleri

  Berlin'de kaybolan Türk kızın babasından dön çağrısı

  A.A.
  13.02.2006 - 18:02 | Son Güncelleme:

  Almanya'nın başkenti Berlin'de 9 Şubat'tan bu yana amcasının kızı Seda (14) ile birlikte kaybolan Figen'in (14) babası Muzaffer A. (37), kızına evine dön çağrısında bulundu.

  Muzaffer A, Figen ile Seda'nın Perşembe gününden bu yana kayıp olduklarını belirterek, “Annesi ve kardeşleriyle, kendisinden haber alamadığımız için çok üzgünüz. Kızım hepimiz seni çok özledik, evine dön” dedi. Figen'den başka 4 çocuğu daha olduğunu ifade eden Muzaffer A, ”Tüm kardeşleri onun yolunu gözlüyor. Hiç olmazsa telefon açsın, sesini duyalım” diye konuştu.

  Kızlarına kızgın olmadıklarını, ancak çok endişe ettiklerini söyleyen Mazaffer A, “Bazen geceleri telefonlar geliyor. Birisi ağlıyor, ancak konuşmuyor. Onun kızım olduğunu zannediyorum” dedi. Kızı Figen'in, amca kızı Selda ile bir arkadaşının evinde olabileceklerini kaydeden Muzaffer A, “Bu kişi de bizleri haberdar etmeyerek kızlara iyilik yaptığını zannediyor, ancak yanılıyor” şeklinde konuştu.

  Muzaffer A. ve eşi Gülay A, kızlarının günün birinde eve döneceğine inandıklarını ve kızlarını umutla beklediklerini söylediler.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı