GeriGündem Bergüzar'ı ağlatan jest
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  59
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bergüzar'ı ağlatan jest

Bergüzar'ı ağlatan jest
refid:12270048 ilişkili resim dosyası

Geçtiğimiz hafta Les Ottomans Otel’de muhteşem bir düğünle evlenen Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftini şimdiden doğacak çocuklarının heyecanı sardı. Düğün gecesi Korel’ in hamile olduğunu açıklayan Ergenç, eşine çok anlamlı bir hediye verdi. Ünlü oyuncu eğer erkek olursa bebeklerine Bergüzar Korel’in üç yıl önce ölen babası Tanju Korel’in adını koymak istediğini söyledi.

İŞTE NİKAHIN PERDE ARKASINDAN FOTOĞRAFLAR

NİKAHTAN FOTOĞRAFLAR 

 KIZ OLURSA BERGÜZAR SEÇECEK

Yeşilçam’ın ünlü jönlerinden olan kayınpederi rahmetli Tanju Korel’in adını oğlunda yaşatmak isteyen Halit Ergenç’in bu jesti karşısında Bergüzar Korel gözyaşlarını tutamadı.  Habertürk'ün haberine göre bu ay sonunda bebeklerinin cinsiyetini öğrenecek olan Ergenç-Korel çifti kız çocuk ismi konusunda da anlaştı. Eğer bebek kız olursa ismini Bergüzar Korel seçecek.

 1970’LERİN ARANAN JÖNÜYDÜ

1944 yılında İstanbul’da doğan Tanju Korel, Perde dergisinin açtığı yarışmayı kazanarak Yeşilçam’a adım attı. Özellikle 1970’li yılların aranan jönlerinden biri olan Korel, Kara Elmas, Kanlı Sevda, Töre, Affedilmeyenler, Başlık Parası gibi 103 filmde rol aldı. Ünlü sanatçı 2005 yılında hayata gözlerini yumdu.

 

 

 


 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle