Gündem Haberleri

  Beren Saat galaya katılmadı

  Hürriyet Haber
  08.12.2009 - 11:45 | Son Güncelleme:

  Beren Saat başrolünü oynadığı "Gecenin Kanatları" filminin galasına katılmadı.

  ELEŞTİRMENLER FİLM İÇİN NE DEDİ

  GALADAN FOTOĞRAFLAR

  Geçtiğimiz akşam İstinye Park'ta gerçekleştirilen "Gecenin Kanatları" filminin galasına, filmin başrol oyuncusu Beren Saat'in katılmaması şok etkisi yarattı. Ayakligazete.com'un haberine göre, kimseye haber vermeden galaya gelmeyen Beren Saat, rol arkadaşlarını ve yapımcısını çok kızdırdı. Güzel oyuncuya gelen tepkiler, günlerce konuşulacağa benziyor.

  Yapımcı, Beren Saat'i mahkemeye verecek

  Filmde Murat Ünalmış, Yavuz Bingöl ve Erkan Petekkaya'yla birlikte başrolleri paylaşan Beren Saat, filmin lansmanına katılmadı. Filmin yapımcısı Murat Tokat, sözleşmesinde galaya katılma zorunluluğuna dair bir madde yer almasına rağmen katılmayan güzel oyuncunun bir sebep bildirmediğini söyleyerek, "Sözleşmesinde yer alan edimleri yerine getirmediği için kanuni işlemle yapılacak. Bu tavrı filmin başarısını etkilemez ama hakkında mahkeme açılacak" diye konuştu.

  Yavuz Bingöl: "Biz uzaylı değiliz, arkadaşız"

  Filmin bir diğer başrol oyuncusu Yavuz Bingöl, Beren Saat'in gelmemesi için hiçbir gerekçe olamayacağını söyleyerek, güzel oyuncuya kırgın olduğunu belirtti. "Niçin gelmediğini bilmiyorum, kendi filmi koskoca adı var. Bizim hatırımıza gelmeliydi, biz uzaydan gelmedik, arkadaşız" diyen Yavuz Bingöl, filmdeki sevişme sahnelerini gerekçe göstererek gelmemiş olabileceği iddialarına da değinerek, "Aşk-ı Memnu'da 70 milyon izliyor, eğer sevişme sahneleri yüzünden gemiyorsa o nasıl olacak? Bu gerekçe olamaz" dedi.

  "Beren benim için önemli değil"

  Beren Saat'in filmde aşk yaşadığı atleti canlandıran Murat Ünalmış ise "Emeğe saygılı olsaydı gelirdi, Beren olmuş, olmamış, benim için çok önemli değil. Kendi tercihidir, hayatta başarılar dilerim" şeklinde konuştu. Beren Saat'siz gerçekleştirilen galaya Mahsun Kırmızıgül sevgilisi Mine Cangal'la katıldı.

   

   

   


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı