GeriGündem Benim Tercihim
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Benim Tercihim

Çapkınlığı bıraktım

Konyaaltı Caddesi'ndeki Roman Mağazası'nın sahibi Suat Savran, artık çok az dışarı çıktığını ve kendisini işine adadığını söylüyor

O, Antalya'nın en gözde semtlerinden biri olan Konyaaltı Caddesi'ndeki Roman Mağazası'nın sahibi. Suat Savran... 31 yaşında ve bekar. Yakışıklılığı ve işindeki başarısı ile bayanların gözdesi. Bir zamanların gece hayatının çapkın isimlerinden biri olarak tanınırken, artık çok az dışarı çıktığını ve çapkın olarak anılmak istemediğini söylüyor.

Aslında O, hayatının büyük bölümünü iş yerinde geçiriyor. Sabah 9.00'dan akşam 22.00'ye kadar açık olan Roman'dan çok az ayrılıyor. Hızlı araba kullanmayı çok seviyor. Ama son derece dikkatli olarak. Bekar olduğu için haftanın çoğunda dışarda arkadaşları ile yemek yiyor. Savran'ın burcu ise Boğa.

Burcunun hemen hemen bütün özelliklerini taşıyor. Kıskançlık, sinirlilik, liderlik. Savran'ın en sevmediği özelliği ise çok çabuk sinirlenmesi. ‘‘Çabuk sinirlerim ama kızgınlığım çabuk geçer, pişman olurum’’ diyor. O, koyu bir Galatasaraylı. 12 yaşında Galatasaray'ın minik takımında oynadığını söylüyor.

O, insan ilişkilerine çok değer veriyor. Belirli prensiplere sahip ve iş disiplinine önem veriyor. Savran'ın bir başka özelliği ise ailesine olan bağlılığı. Örf ve adetlere önem veriyor ve ‘‘Ne kadar modern düşünsek te, Osmanlıyız’’ diyor. Duyguları paylaşmayada önem veriyor Suat Savran. Hayalindeki otomobil ise 1967 model bir Mustang.

İşini çok seviyor. Yeni insanlarla tanışmak ve onlara yardımcı olmak keyif veriyor O'na. En çok Uzakdoğu'yu görmek ve Afrika'da safari yapmak istiyor. İşinin yoğunluğu ise bunlara engel oluyor. Savran şık giyinmeyi de çok seviyor. Kıyafetlerinde en çok dikkat ettiği nokta ise ütü. Giydiği kıyafetin çok iyi bütünlenmiş olması gerekiyor.

Modayıda çok iyi takip ediyor. Mağazada çalışanlarında modayı takip etmesi için elinden geleni yapıyor. Çalışanların saçlarının, makyajlarının, parfümlerinin, giydikleri kıyafetlerdeki renklerin o yılın modası olmasına dikkat ediyor. Savran'ın en büyük hobilerinden biri de film izlemek. En çok ta aksiyon filmlerinden hoşlanıyor.

İŞTE LİSTESİ

Parfüm: Givency (Pi)

Kıyafet: Roman

Ayakkabı: Tuks

Otomobil: Seat Toledo

Saat: Swatch

Gözlük: Ferre

Sigara: Parliament

Telefon: Samsung

En sevdiği aktör: Bruce Wills

En sevdiği aktrist: Nicole Kidman

En son izlediği film: 60 Saniye

En son aldığı albüm: Çelik

En sevdiği komedyen: Cem Yılmaz

En sevdiği yemek: Ispanak

En sevdiği renk: Siyah, gri


Yorumları Göster
Yorumları Gizle