Gündem Haberleri

  Benim bundan sonra Hülya ile işim olmaz

  Cenker TEZEL
  13.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Önceki gün Bodrum Türkbükü'ne deniz uçağıyla gelen Kaya Çilingiroğlu, gazetecilerin eski eşi Hülya Avşar'la ilgili sorularına, "Benim bundan sonra Hülya ile işim olmaz" yanıtını verdi.

  Deniz uçağıyla Bodrum'a inen ve Ship a Hoy'un sahibi Zafer Tarlan ve işletmecisi Cemal Yarar tarafından karşılanan Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar'la ilgili gazetecilerin sorularına kısa yanıt verdi. Artık herkesin kendi hayatını yaşadığını ve bundan sonra Hülya Avşar'ın kendisini ilgilendirmediğini belirten Çilingiroğlu, "Benim için bu olay bitmiştir, bundan sonra Hülya Avşar'la işim olmaz" dedi. Maki Otel'e yerleşen ve hemen soluğu plajda alan Çilingiroğlu, burada tanıştığı kıvırcık saçlı bir kızla da yakından ilgilendi. Bacağındaki sargı bezleriyle dikkat çeken Çilingiroğlu, "Vurulduğum bacağımdan bir operasyon geçirmek zorunda kaldım" dedi.

   

  Benim bundan sonra Hülya ile işim olmaz  Benim bundan sonra Hülya ile işim olmaz Benim bundan sonra Hülya ile işim olmaz
    

   

   
   

   

  Kaya Çilingiroğlu, "sekreterim" dediği Çiğdem adlı kızla deniz uçağından indi.Mio Beach'teki kızların yakın ilgisiyle karşılaşan Çilingiroğlu, kıvırcık saçlı bu kızın telefon numarasını aldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı