Gündem Haberleri

  Bendeyar’a sponsor ol umreye git

  Hürriyet Haber
  09.10.2011 - 11:10 | Son Güncelleme:

  ‘Bendeyar’ adlı sinema filmine sponsor olan izleyicileri hem umre hemde gala hediyesi bekliyor. 2 bin 500 TL karşılığında filme sponsor olan her izleyici,marttaMedine’de düzenlenecek olan galaya katılma hakkı elde edecek.

  Amerikalı yönetmen Joel Leang’ın yönettiği ‘Bendeyar’, insanlığın kardeşliği ve terörün dininin olmayacağı mesajıyla 14 Ekim’de gösterime girecek..
  Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre Gözyaşı Film’in yapımcısı olduğu, süper yeteneklere sahip Müslüman kahraman ‘Bendeyar’ın maceralarını hikâye edinen filmde başrolleri Ümit Olcay, Şemsa Deniz Tolunay, Kazım Çarman, Yaşar Alptekin, Senai Demirci ve Yasemin Balık paylaştı. Daha önce yabancı filmlere ve bu sezon gösterime girecek olan Türk filmi ‘Unutma Beni’ye izleyiciler, jeneriklerde adlarının yazılması ve galaya katılma karşılığında sponsor olmuşlardı. ‘Bendeyar’ın yapımcı şirketi de bu uygulamayı daha öteye götürerek bugüne kadar görülmemiş bir uygulama başlattı. Filme sponsor olan izleyiciler, hem Medine’de galaya katılma hem de hem de umre hakkı kazanacak. ‘Bendeyar’a 2 bin 500 TL’lik sponsor olan her izleyici, martta Medine’de düzenlenecek galaya katılacak. Sponsor izleyiciler aynı zamanda Medine ve Mekke’deki kutsal yerleri ziyaret ederek umre görevlerini yerine getirecekler.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı