Gündem Haberleri

  'Ben Şefkat Çetin liderim Bahçeli'

  Hürriyet Haber
  10.04.2016 - 21:35 | Son Güncelleme:

  ANKARA 12. Sulh Ceza Mahkemesi’nin MHP’de olağanüstü kurultaya gidilmesi yönünde verdiği kararın ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin dün, Twitter hesabından “Ben Şefkat Çetin, 47 yıllık ülkücü sorumluluğumu bilerek, liderim Devlet Bahçeli ile birlikte davamıza hizmet edeceğim” mesajı yayınladı.

  Mesajında olağanüstü kongreye ilişkin görüşlerini paylaşan Çetin, şunları kaydetti: “Ülkücülerin değerleri itibarsızlaştırılmaya başlandı.

  Ülkücü, ülkücü irade; kim temsil ediyor, neyi istiyor, istediğini kim ve kimlerle dile getiriyor? Doğruları dillendiren yanlış adamlar mı? Yanlışları dillendiren, doğru bilinenler mi? Var olanımızı yönetmeye talip olanlar; kırgınlar, kızgınlar, intikamcılar. Yılgınlar, yılanlar, sistem partilerine satanlar. Kişisel çıkarları için particilik yapanlar vs. Bunların beslendiği konuları üretenler. MHP ülkücülerin partisidir.

  Ülkücü iradenin seçtiği liderimiz Devlet Bahçeli görevinin başındadır. Yetki organları görevinin başındadır. Mahkemeciler, mahkemelik karar bekleyiciler; Milliyetçi ülkücü hareket ülkücünün, değerlerimizin itibarsızlaştırılması oyununu gördü. Bu oyunun yazarı, oyuncusu, şakşakçısı bilinir oldu. Olanlar, olacaklar, yaşananlar ve yaşanacak olanlar ülkücülerin tarihine not edilecek. Söğütözü zihniyetine, ne olduysa mahkemelik zihniyete de o olacak. MHP, algı operasyonlarıyla işgal edilebilecek ve anahtar teslim edilebilecek bir parti değildir. Ülkücüler, değerlerimizin temsil edildiği kurumumuzun asıl sahipleridir. Gereğini de yapacaktır.”

  Etiketler: Şefkat Çetin , mhp , twitter , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı