Gündem Haberleri

  "Ben kolay yolu seçiyorum"

  DHA (İSTANBUL)
  19.01.2012 - 12:52 | Son Güncelleme:

  Moda sahilinde kayalıklar arasında 23 yaşındaki bir kadına ait ceset bulundu. Genç kızın işsizlik nedeniyle "Ben kolay yolu seçiyorum" diye bir intihar notu bıraktığı ortaya çıktı.

  Kadıköy Moda Sahili'ndeki kayalıklar arasında bir kadına ait ceset bulundu.

   

  Sabah saatlerinde sahilde gezintiye çıkan vatandaşlar kayalıklar arasında hareketsiz yatan bir kadın gördü. Vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, genç kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri cesedin bulunduğu kayalıkların çevresine güvenlik şeridi çekti.

   

  OLAY YERİNDEN FOTOĞRAFLAR 
   

  KAYALIKLAR ARASINDAN ÇIKARILDI

   

  Olay yerinde yapılan incelemede cesetin 23 yaşındaki Meryem Dalga'ya ait olduğu tespit edildi. Ekipler, incelemenin ardından Dalga’nın cansız bedenini kayalıklar arasından çıkardı. Ceset üzerinde yapılan ilk incelemede bir darp veya yara izine rastlanmadı. Dalga'nın cesedi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

   

  Genç kadının, "Ben kolay yolu seçiyorum. Çok bunaldım. Ölümümden kimse sorumlu değildir. Kimse ardımdan üzülmesin" diye bir not bırakarak intihar ettiği anlaşıldı. Polise bilgi veren bir yakını, Meryem Dalga'nın çalıştığı iş yerinin bir süre önce kapandığını bu yüzden de genç kadının iş aradığını söyledi.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı