Gündem Haberleri

  Belgeselleri izledi, taklitleriyle güldürüyor

  Bedir ALTUNOK/KARS, (DHA)
  06.08.2015 - 10:27 | Son Güncelleme:

  Kars’ın Sarıkamış İlçesi’nde oturan 40 yaşındaki Tarkan Polat, izlediği belgesellerden etkilenerek aslan, çita, fil, kobra yılanı, leopar gibi hayvanların taklidini yapmaya başladı. Polat'ın hayvan taklitlerini keyifle izleyen arkadaşları, kendilerini gülmekten alamıyor.

  Belgesellerden etkilenen Tarkan Polat, 3 yıl önce Afrika ormanlarındaki yaban hayvanlarının seslerini çıkarmaya başladı. Şeker Fabrikası’nda çalışan evli ve 2 çocuk babası Tarkan Polat, çıkardığı aslan sesi ile tanınıyor. Günde 30’un üzerinde aslan esnemesi de yaptığını ve bu esnemenin kendi isteği dışında geliştiğini söyleyen Polat, şunları söyledi:

  Belgeselleri izledi, taklitleriyle güldürüyor

  'İÇİMDE KEŞFETTİM'

  "Hayvanların taklitini yapıyorum. Afrika hayvanlarına odaklı yetenek özellik oluştu bende. Allah vergisi olarak bu yeteneği ben içimde keşfettim. Aslan gibi kükrüyorum. Çalıştığım fabrikadaki arkadaşlar bu özelliğimi şaşkınlıkla karşıladı. Aslan kükreme sesini çıkardığımdan beri Aslan Kral’ lakabı verdiler. Şempanze, çita, fil, leopar, su aygırı, kobra yılanı taklidi de yapıyorum. İlk kükrediğim zamanlarda çevremde çok korkanlar oldu. Gün geçtikçe yavaş yavaş alışmaya başladılar."  Polat'ın hayvan taklitleri, arkadaşları tarafından da tebessümle izleniyor.

  Belgeselleri izledi, taklitleriyle güldürüyor

  Etiketler: Kars , taklit , son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı