Gündem Haberleri

  Belediyeler görevde

  Hürriyet Haber
  27.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sağlık kurallarına uymayanları nöbetçi görevlilere bildirin

  ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, tatil boyunca hizmetlerini aksatmadan yürütecek. Alt kademe belediyelerle koordine sağlayan Büyükşehir, birimlerde gerekli sayıda nöbetçi personel bulunduracak. Diğer yandan zabıtada izinler kaldırıldı. Zabıta ekipleri her gün saat 23.00'a kadar çalışırken, Veteriner Müdürlüğü ve Tarım İl Müdürlüğü ekipleri de kaçak et denetimlerini sürdürecek.

  YOLLAR TEMİZLENECEK

  BÜYÜKŞEHİR Belediyesi ekipleri, Antalya'nın bulvar, ana cadde ve meydanlarının temizliğini tatilde aksatmayacak. Ekipler, kentin giriş-çıkış yerleri olan Gazi, Dumlupınar, Namık Kemal ve Aspendos bulvarları ile şehir merkezindeki Yener Ulusoy, 100.Yıl, Adnan Menderes bulvarlarını temizleyecek. Ayrıca Cumhuriyet Meydanı, Üçkapılar ve Otogar'ın temizliği de yapılacak.

  DENETİMLER SIKLAŞTI

  Muratpaşa Belediyesi Bayram ve yılbaşı nedeniyle tatilci akınına uğrayan Antalya'da denetimleri sıklaştırdı. Denetimlerde 152,5 kilo bozuk gıda ele geçirildi. Belediye yetkilileri, vatandaşlardan da yardım isteyerek, sağlık kurallarına uymayan işyerlerinin 311 17 99 nolu telefona bildirmelerini istedi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı