GeriGündem Belediye başkan adayları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Belediye başkan adayları

6 büyük partinin milletvekili listesi

Adana

FP: Ertan Yülek

ANAP:Aytaç Durak

DYP: Serdar Öztekin

DSP: Ayhan Sarıoğlu

CHP: Ziya Yergök

MHP: Alper Pişkin

AdIYAMAN

FP: Abdulkadir Kırmızı

ANAP:Abdullah Yalçın

DYP: Abdurrahman Karayılan

DSP:

CHP: Şevket Gürsoy

MHP:Sait Karakuş

Afyon

FP: Hakkı Aşkar

ANAP: Ali İhsan Özer

DYP: Abdurrahman Balpınar

DSP: Mustafa Ceylan

CHP: Nimet Kaynar

MHP:Hayrettin Barut

AĞRI

FP: Süleyman Erim

ANAP:Hikmet Erdem

DYP: Nurettin Karaman

DSP: İbrahim Demir

CHP: Kerim Yıldız

MHP:

AMASYA

FP: Hamza Albayrak

ANAP:Ömer Eliaçık

DYP: Metin Dal

DSP:

CHP: Hakkı Göztaş

MHP:Hüseyin Baş

ANKARA

FP: Melih Gökçek

ANAP: Vahit Erdem

DYP: Halil Şıvgın

DSP: Doğan Taşdelen

CHP: Murat Karayalçın

MHP: Hüseyin Erdem

ANTALYA

FP: Burhan Kılıç

ANAP: Talha Görgülü

DYP: Hasan Subaşı

DSP: Osman Güven

CHP: Bekir Kumbul

MHP:Hasan Moğol

ARTVİN

FP: İlter Özcan

ANAP: Kadir Halvaşi

DYP: Seracettin Yazan

DSP: Sıtkı Kahvecioğlu

CHP: Emin Özgün

MHP:Yaşar Yıldız

AYDIN

FP: Şuayıp Yeğen

ANAP: Hüseyin Aksu

DYP: Galip Keçelioğlu

DSP: Yaşar Günay

CHP: Sema Vurgun

MHP:Nusret Ünal

BALIKESİR

FP: Ramazan Yoran

ANAP: Ziya Tan

DYP: Sami Gökdeniz

DSP: smail Sarısalmaz

CHP: Ömür Boyder

MHP:Ahmet Helvacıgül

BİLECİK

FP: Orhan Şişman

ANAP: Mehmet Seven

DYP: Yusuf Subaşı

DSP: İrfan Bayındır

CHP: Yaşar Tözün

MHP: Sami Akoğlan

BİNGÖL

FP: Bedri Tuğ

ANAP: Sabri Börü

DYP: Selim Burakgazi

DSP: Nizamettin Böçkür

CHP: Mehmet Evren

MHP:

BİTLİS

FP: Yaşar Buhan

ANAP: Enver Kandöner

DYP: Muzaffer Geylani

DSP:

CHP: Nuh Sait Şerefhanoğlu

MHP:

BOLU

FP: Tahsin Akduman

ANAP: Abbas İnceayan

DYP: Orhan Dindar

DSP: Yüksel Ceylan

CHP: Necdet Gören

MHP: Mansur Şen

BURDUR

FP: Ahmet Sipahi

ANAP: Mehmet Özarslan

DYP: Sebahattin Akkaya

DSP: Mehmet Gün

CHP: Necdet İlgün

MHP: Ahmet Çakmak

BURSA

FP: Semih Pala

ANAP: Erdem Saker

DYP: smail Tatlıoğlu

DSP: Erdoğan Bilenser

CHP: İsmail Hakkı Sayıoğlu

MHP:

ÇANAKKALE

FP: Kamil Ali Taşkın

ANAP: Nevzat Güzel

DYP: smet Koyuncu

DSP: Zerrin Tırman

CHP: İsmail Özay

MHP:İbrahim Tayfur Uğur

ÇANKIRI

FP: Hilmi Astarlı

ANAP:Raif Oktay

DYP: Tuğrul Sidar

DSP: Hasan Çetinkaya

CHP: İsmet Yalçın

MHP:Ahmet Bukan

ÇORUM

FP: Arif Ersoy

ANAP:Dr. Ruhi Sungur

DYP: Hakkı Özel

DSP:

CHP: Ertuğrul Soyacak

MHP:Nusret Çırak

DENİZLİ

FP: Ali Filiz

ANAP: Ziya Tıkıroğlu

DYP: Ali Aygören

DSP: İlker Ural

CHP: Ali Marım

MHP:Ali Vehbi Kabukçu

DİYARBAKIR

FP: Ahmet Bilgin

ANAP: Mücahit Can

DYP: Baran İnceoğlu

DSP: Mustafa Yakut

CHP: Metin Toprak

MHP:

EDİRNE

FP: İhsan Gürkaynak

ANAP: Cengiz Varnatopu

DYP: İsmail Üğdül

DSP: Sami Çakırlar

CHP: Hamdi Sedefçi

MHP:

ELAZIĞ

FP: Hamza Yanılmaz

ANAP:Şükrü Acar

DYP:

DSP: İbrham Türkbay

CHP: Atila Atila

MHP:Yavuz Kuzgun

ERZİNCAN

FP: Orhan Bulut

ANAP:Muhlis Sağır

DYP: Erkan Karaman

DSP:

CHP: Cemil Tanguroğlu

MHP:

ERZURUM

FP: Mustafa Bilgen

ANAP: Avni Dursun

DYP: Mehmet Ali Ünal

DSP: Şevki Şenel Özerler

CHP: Tuncer Aktaş

MHP:

ESKİŞEHİR

FP: Adnan Ercan

ANAP: Safa Halaç

DYP: Orhan Soydaş

DSP: Yılmaz Büyükerşen

CHP: Abdulkadir Adem

MHP:Namık Kemal Özgül

GAZİANTEP

FP: Kahraman Emmioğlu

ANAP: Şerif Başkülekçi

DYP: Ali Bingöl Yaşar

DSP: Asım Güzel

CHP: Celal Doğan

MHP:Ahmet Ejder Özkarslı

GİRESUN

FP: Ali Temur

ANAP: Alparslan Onat

DYP: Salih Yılmaz

DSP: İsmail Şefik Aydın

CHP: Mehmet Işık

MHP:Ahmet Kaya

GÜMÜŞHANE

FP: Sabahattin Varan

ANAP: İsmail Akçay

DYP: Naim Ağaç

DSP: Atilla Aydın

CHP: Osman Uzunosmanoğlu

MHP: Mustafa Canlı

HAKKARİ

FP: Edip Turgut

ANAP: Abdurrahman Keskin

DYP: Bülent Çallı

DSP: Bedri Çallı

CHP: Servet Taş

MHP:

HATAY

FP: Sadullah Ergin

ANAP: Bekir Karabacak

DYP: Aytaç Kınay

DSP:

CHP: İris Şentürk

MHP:Mehmet Kalkan

ISPARTA

FP: Hasan Önal

ANAP: Çetin Büyükvanlı

DYP: Mehmet Aybatılı

DSP:İbrahim İşler

CHP: Mehmet Zengin

MHP:Yusuf Ziya Günaydın

İÇEL

FP: Cafer Uzunkaya

ANAP: M. Adnan Özçelik

DYP: İsmet Akol

DSP: Macit Özcan

CHP: Şefik Zengin

MHP:Erdal Yıldızlı

İSTANBUL

FP: Ali Müfit Gürtuna

ANAP: Ali Talip Özdemir

DYP: Yalçın Özer

DSP: Zekeriya Temizel

CHP: Adnan Polat

MHP: Ahmet Vefik Alp

İZMİR

FP: Kamil Duman

ANAP: Kutlu Aktaş

DYP: Burhan Özfatura

DSP: Ahmet Piriştina

CHP: Yüksel Çakmur

MHP: Melih İnan

KARS

FP: Musa Haliloğlu

ANAP: Naif Alibeyoğlu

DYP: Turan Çelebi

DSP: Sabri Koç

CHP: Selahattin Filtekin

MHP: Tuncay Mutluer

KASTAMONU

FP: Erdoğan Soydan

ANAP: Hakkı Güngör

DYP: Kayhan Yaman

DSP: Ender Karahasanoğlu

CHP: Faruk Nuhoğlu

MHP: Turan Topçuoğlu

KAYSERİ

FP: Mehmet Özhaseki

ANAP: Hami Kıran Atlıoğlu

DYP: Mehmet Bekarlar

DSP: Ali İhsan Alçı

CHP: Mesut Ay

MHP: Halit Erkiletlioğlu

KIRKLARELİ

FP: Emin Çıtakoğlu

ANAP: Cemal Kaya

DYP: Hasan Buzol

DSP: Yüksel Dilçen

CHP: Kadir Gökçe

MHP:

KIRŞEHİR

FP: Hasan Eraslan

ANAP: Sevim Özdemir

DYP: Coşkun Mahmutoğlu

DSP:

CHP: Cahit Gürses

MHP:Metin Çobanoğlu

KOCAELİ

FP: Necati Çelik

ANAP: Halil İbrahim Artvinli

DYP: Hayrettin Uzun

DSP: Haşmet Taştan

CHP: Sefa Sirmen

MHP:Şanbaz Yıldız

KONYA

FP: Halil Ürün

ANAP: Bestami İnan

DYP: Ahmet Kart

DSP: Sermet Öten

CHP: Hüseyin Çalur

MHP: Kamil Uğurlu

KÜTAHYA

FP: Süleyman Canan

ANAP:Taner Taşer

DYP: Ahmet Baysan

DSP: Süleyman Topçu

CHP: Ömer Cantürk

MHP: Tacettin Demirer

MALATYA

FP: Münir Erkal

ANAP: Azmi Özhan

DYP: Münir Doğan Ölmeztoprak

DSP:

CHP: Hayrettin Abacı

MHP: Mehmet Yaşar Çerçi

MANİSA

FP: Mehmet İlban

ANAP: Adil Aygün

DYP: Bülent Kar

DSP: Abidin Yatkın

CHP: İhsan Şahin

MHP: Azmi Açıkdil

K.MARAŞ

FP: Hanifi Mahçiçek

ANAP: Mehmet Sabancı

DYP: Mehmet Bağrıaçık

DSP: Gürbüz Ertuğrul

CHP: Ramazan Burhan

MHP: Mustafa Taşçı

MARDİN

FP: Veysi Akaybakırcı

ANAP: Hasan Bingül

DYP: Abdülkadir Tutaşı

DSP: Kılay Falay

CHP: M. Emin Hazar

MHP: Ahmet Aday

MUĞLA

FP: Abdülsamet Kaplama

ANAP: Hayati Nizamoğlu

DYP: Seyfi Terzibaşıoğlu

DSP: Erman Şahin

CHP: Osman Gürün

MHP:İlyas Aydın

MUŞ

FP: Musa Şimşek

ANAP: Ahmet Özdemir

DYP: Şakir Koç

DSP: Necati Dikmen

CHP: Alparslan Oğraş

MHP: Şerafettin Yapıcı

NEVŞEHİR

FP: Yalçın Demir

ANAP: Ramazan Küçük

DYP: Hazım Karakaya

DSP:

CHP: Belma Zorlu

MHP: Ali Şerit

NİĞDE

FP: Erdoğan Özegen

ANAP: Hakkı Şengezer

DYP: Orhan Taciroğlu

DSP:

CHP: Mustafa Soylu

MHP: Mümin İnan

ORDU

FP: Engin Tekintaş

ANAP: Fikret Türkyılmaz

DYP: Perran Katırcıoğlu

DSP: Neşet Özmen

CHP: Seyit Torun

MHP: Hüsnü Yücel

RİZE

FP: Abdülkadir Kart

ANAP: Hızır Hop

DYP: Mahmut Şevket Tuzcuoğlu

DSP: İbrahim Barış

CHP: Selman Memişoğlu

MHP: Köksal Halepoğlu

SAKARYA

FP: Aziz Duran

ANAP: Erkal Etçioğlu

DYP: Duygu Atasoy

DSP: Ahmet Çubuk

CHP: Ünal Ozan

MHP:Orhan Ünver

SAMSUN

FP: Yılmaz Demir

ANAP: Yusuf Ziya Yılmaz

DYP: Yalçın Yanar

DSP:

CHP: Muzaffer Önder

MHP: Metin Saraçoğlu

SİİRT

FP: Mervan Gül

ANAP: Fahri Çeliker

DYP: İzzettin İlçin

DSP:

CHP: Ekrem Bilek

MHP:Aslan Tükenmez

SİNOP

FP: Gültekin Çetin

ANAP: Hamza İnci

DYP:

DSP: Bahri Koç

CHP: Ali Karagülle

MHP:

SİVAS

FP: Osman Seçilmiş

ANAP: Ömer Osman İlbeyoğlu

DYP: Turan Uygun

DSP: Sadık Yıldırım

CHP:

MHP: Naki Hocaoğlu

TEKİRDAĞ

FP: Ahmet Aygün

ANAP: Osman Tabak

DYP: Tufan Yıldırım

DSP:

CHP: Melih Koçalıgil

MHP:

TOKAT

FP: Nizamettin Aydın

ANAP: Hüdayi Sayıbaş

DYP: Mustafa Alan

DSP: Mehmet Akif Cerit

CHP: Ali Galip Füsunoğlu

MHP:İzzet Şahin

TRABZON

FP: Asım Aykan

ANAP: İskender Önal

DYP: Halim Şatıroğlu

DSP: Sibel Suiçmez

CHP: Müslüm Tokgöz

MHP: Yaşar Keskin

TUNCELİ

FP: Ali Demir

ANAP: Fethi Güneş

DYP: Mukadder Çeker

DSP: brahim Aşkın

CHP: Hasan Korkmaz

MHP:

ŞANLIURFA

FP: Ahmet Bahçıvan

ANAP: Selçuk Polat

DYP: Sebahattin Cevheri

DSP: İbrahim Turgut

CHP: İbrahim Okuyan

MHP: Gaffari Aslan

UŞAK

FP: Ömer Dinler

ANAP: Hilmi Yeşilçiçek

DYP: Erhan Akçak

DSP: Ender Karagül

CHP: Fuat Yılmaz

MHP: Ali Erdoğan

VAN

FP: Aydın Talay

ANAP: İbrahim Sungur

DYP: Selahattin Direk

DSP: İbrahim Emekçi

CHP: Abdullah Bayram

MHP: Ahmet Çayırlı

YOZGAT

FP: Yusuf Başer

ANAP: Tahsin Fırat Çeliker

DYP: Abidin Özcan

DSP: Yakup Nurdoğdu

CHP: Halit Tanrıverdi

MHP:Mehmet Erdemir

ZONGULDAK

FP: Şahin Kalça

ANAP: Etem Malkoç

DYP: Secaattin Gonca

DSP: İsmail Eşref

CHP: Aydın Balekoğlu

MHP:Muhteşem Güven

AKSARAY

FP: Ahmet Er

ANAP: Rasim Gül

DYP: Taki Tatlıpınar

DSP: İbrahim Tekeli

CHP: Memiş Akın

MHP: Osman Ertuğrul

BAYBURT

FP: Fetani Battal

ANAP: Kemal Köprücü

DYP: Salim Altun

DSP: Hikmet Bayram

CHP:

MHP: Hükmü Pekmezci

KARAMAN

FP: Ahmet Hıdır

ANAP: Hikmet Altın

DYP:

DSP:

CHP: Osman Nuri Koçak

MHP: Halil İbrahim Gülcan

KIRIKKALE

FP: Murat Yılmazer

ANAP: Kemalettin Akdoğan

DYP: Ayhan Ersan

DSP: Eftal Sarısu

CHP: Mustafa Yılmaz

MHP: Mustafa Pekdoğan

BATMAN

FP: Ziver Özdemir

ANAP: Şerafettin Hamidi

DYP: Şeyhmus Günaydın

DSP: Ertan Yıldız

CHP: Sıddık Terece

MHP:

ŞıRNAK

FP:

ANAP: Sait Namdar

DYP:

DSP:

CHP: M. Sıddık Balkan

MHP:

BARTIN

FP: Hüseyin Fırıncıoğlu

ANAP: Avni Çelebi

DYP: Yavuz Erkmen

DSP: Rıza Yalçınkaya

CHP: Mehmet Yıldırmak

MHP:Cemal Akın

ARDAHAN

FP: İbrahim Avşar

ANAP: Mikail Kayatürk

DYP: Fatih Yılmaz

DSP: Teoman Güngör

CHP: Latif Şahsural

MHP: Metin Çakmak

IĞDIR

FP: Zeki Aras

ANAP: Ali Asker Aşırım

DYP: Ekber Yeşil

DSP: Necdet Yılmaz

CHP: Ekrem Baydar

MHP: Nurettin Aras

YALOVA

FP: Temel Coşkun

ANAP: Yakup Koçal

DYP: İbrahim Uzun

DSP:

CHP: Cengiz Koçal

MHP: Sinan Bozoğlu

KARABÜK

FP: Mustafa Çelenli

ANAP: Dursun Altıparmak

DYP: Enver Tümen

DSP: Kemal Arslan

CHP: Hacı Öner Kölemenoğlu

MHP: Şahin Karataş

KİLİS

FP: Hasan Kara

ANAP: Fahri Atabay

DYP: Mustafa Tohumcu

DSP: Ekrem Çetin

CHP: Hakkı Hoşafoğlu

MHP: İlhami Toprak

OSMANİYE

FP: Mehmet Gürbüz

ANAP: Opr.Dr. Hüseyin Besen

DYP:

DSP:

CHP:

MHP:



Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle