Gündem Haberleri

  Bekle beni ıslahevi

  Taylan YILDIRIM / DHA
  21.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir’de 15 yaşındaki kız, yetiştirme yurdundan kaçıp zaman zaman yanında kaldığı 94 yaşında Nuriye Sağ’ı iddiaya göre 8 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

  Cinayetten sonra da facebook’ta ‘Bekle beni çocuk ıslahevi,  geliyorum’ yazdı.

  İZMİR’in Çiğli ilçesinde önceki gün saat 10.30 sıralarında meydana gelen olay, Mahir Sağ’ın her gün ziyaret ettiği annesi Nuriye Sağ’ın (94) evine gitmesiyle ortaya çıktı. Eve giren Mahir Sağ, annesini kanlar içinde yerde buldu. Eve çağırılan polis ekiplerinin araştırmasında, yaşlı kadının 8 yerinden bıçaklanarak hayatını kaybettiği belirlendi. Polis bu arada yaşlı kadının zaman zaman yetiştirme yurdunda kalmasına rağmen kaçarak gelip yanında kalan G.B.K.’nin (15) kimliğini belirledi. G.B.K., kısa sürede aynı bölgede yakalanarak gözaltına alındı. Ağabeyi de cezaevinde olan G.B.K.’nin, küçük yaşlardan beri çocuk yuvasında barındığı, sık sık da kaçarak arkadaşlarında kaldığı öğrenildi.
   
  Facebook mesajı

  Çocuğun, olayın ardından sosyal paylaşım sitesi facebook’taki sayfasına yaşlı kadının gömüleceği mezarlığı işaret etmek için “Yamanlar yolcusu kalmasın”, cezaevine gireceğini anlatmak için de “Bekle beni çocuk ıslahevi, ben geliyorum” diye yazdığı ortaya çıktı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı