Gündem Haberleri

  Bedavacı çıplaklar

  Hürriyet Haber
  06.07.2001 - 00:00 | Son Güncelleme:


  Halit AYAROĞLU / HANNOVER

  Almanya'da bir spor mağazası, sadece 55 kişi için ‘‘Çıplak gel, 555 marklık alışverişi bedava yap’’ kampanyası düzenlendi. Mağazanın önü çırılçıplak insan doldu.

  İlginç kampanyayı, Hannover kentindeki Decathlon spor giyim mağazası ve Hitradio Antenne radyo istasyonu ortaklaşa düzenledi. Kampanyada, mağazaya ilk giren 55 çıplağa ödül olarak 555 marklık (308 milyon lira) alışveriş çeki verilmesi öngörüldü. Mağazaya giren ilk 55 kişinin arasında olabilmek için, sabahın erken saatlerinde yüzlerce kişi çırılçıplak mağazanın önünde beklemeye başladı.

  Öğrenciyim, para lazım

  Saat tam 09.00'da açılan mağazaya girmeyi başaran ilk 55 kişiye çekleri verildi. Yarışmayı kaybedenlerden bazıları, çırılçıplak mağazayı dolaşırken, diğerleri de üzülerek evine döndü. Yarışmaya katılan üniversite öğrencisi bir kız, ‘‘Radyoda kampanyayı duyunca, hiç düşünmeden katılmaya karar verdim. Benimle birlikte üç arkadaşım daha katıldı. Öğrenci olduğumuz için, bütçemiz zaten dar. Böyle bir fırsatı kaçırmak istemedim. Ama ilk 55 kişi arasına giremedim. Fırsat olursa, yine soyunurum’’ dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı