Gündem Haberleri

  Beckham çılgınlığı ABD'ye ulaştı

  Hürriyet Haber
  15.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İspanya'nın Real Madrid takımından Los Angeles kentindeki Galaxy takımına transfer olan ünlü futbolcu David Beckham ve eşi Victoria, ABD'ye çabuk ısınacak gibi görünüyor. Çift ülkenin en popüler dergilerinden biri olan W'ye çok özel pozlar verdi.

  İşte Beckham çiftinin çok özel pozları

  Beckham çılgınlığı İngiltere'den sonra şimdi de ABD'ye taşınıyor. Her yaptıkları olay olan, milyon dolarlar içinde yüzen Beckham çifti daha bu ülkeye ulaşmadan sansasyonları ulaştı. Çift, ABD'nin çok okunan dergilerinden biri olan W'nin ağustos ayında yayınlanacak olan sayısı için çok özel pozlar verdi. Bu fotoğraflar bile Beckham çiftinin ABD'nin yeni popüler kültür ikonu olacağının habercisi gibi.

  Beckham çiftinin bu kışkırtıcı kareler için ne kadar para aldığı kesin olarak bilinmiyor. Ancak çifti tanıyanlar bu çekimden milyonlarca dolar kazandığı görüşünde.

  Amerikan televizyon kanalı ESPN’nin David Beckham’ın 21 Temmuz’daki gelişi için hazırladığı üç saatlik şov programın reytingleri altüst etmesi, Beckham çiftinin uzun bir süre ABD’de magazin gündeminin bir numarası olacaklarının habercisi niteliğinde.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı