GeriGündem Bebek, üvey babadanmış
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bebek, üvey babadanmış

Adana'da 17 yaşındaki E.A'nın gayri meşru ilişki sonucu dünyaya getirdiği bebeğin babasının, yapılan DNA testi sonucu üvey babası Mehmet Çakır olduğu belirlendi. İddiaya göre, 23 yaşındaki Muhittin Kaya, 1996 yıl Şubat ayında E.A. ile nişanlandı, daha sonra da askere gitti. Kaya vatani görevini yaparken, nişanlısının hamile olduğunu öğrendi. Kaya hakkında 15 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Duruşmada, genç kızın dayısı ve halasının yeğenlerine üvey babasının tecavüz ettiğini, çocuğun da ondan olduğunu söylemesi davanın seyrini değiştirdi. Üvey baba iddiaları reddetti. Ancak yapılan DNA testi sonucu, gerçek ortaya çıktı. Erkek bebeğin, Çakır'dan olduğu belirlendi. Daha önce, bebeğin nişanlısından olduğunu iddia eden E.A. gerçeği itiraf edip, ‘‘Üvey babam bana tecavüz etti. Annem de biliyordu. Tehdit ettikleri için söyleyeme-dim. Üvey babam bir yıl boyunca ilişkisini sürdürdü’’ dedi.

Cinlerden kurtarmış

‘‘Annesiyle kızının oyununa geldim. Bana içki içirdiler. E. bana içinde cinler olduğunu, cinlerden kurtulmak için de ilişkiye girmemiz gerektiğini söyledi’’ diyen Mehmet Çakır cezaevine konuldu.

Utanmaz adam cezaevinde

Üvey kızına tecavüz eden, ancak onun nişanlısını suçlayan 46 yaşındaki Mehmet Çakır'ın foyası DNA testiyle ortaya çıktı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle