Gündem Haberleri

  Bebek.com'da 'tazeleme'

  Hürriyet Haber
  06.09.2005 - 11:49 | Son Güncelleme:

  Türkiye'nin ilk ve en gelişmiş anne-bebek sağlığı ve aile yaşam platformu Bebek.com kendini yeniledi. 63.000'den fazla üyeye ulaşan Yeni Bebek.com, bebeğini bekleyen veya büyüten herkes için yeni bir dönem vaat ediyor.

  Anne-bebek sağlığı ve aile yaşamıyla ilgili en güncel ve doğru bilgileri sunmak için 240 haftadır düzenli güncellenerek çalışan Bebek.com, tasarım ve altyapı anlamında tamamen yenilendi. Yenilik dahilinde, çoğu ilk ve sadece Bebek.com'da bulunan bölümlerle birlikte, Bebek.com'un üyelerine sunduğu, anne-bebek ilişkisi üzerine kurulu Web hizmetleri de yenilendi.

  Yeni Bebek.com'da, ziyaretçiler artık yurtdışındaki sitelerde örneği görülebilen "kişiye özel içerik tercihi" yapabiliyor. "Size Özel" mönüsü ile ziyaretçi doğrudan kendi bebeğinin bulunduğu dönemle ilgili içeriğe gidebiliyor. Üstelik "Kütüphanem" bölümüyle seçtiği yazıları daha sonra okumak üzere saklayabiliyor. Ziyaretçilerin en çok okuduğu yazılar da "Rating Listesi" olarak dikkat çeken "En Çok Okunanlar" bölümünde görülüyor.

  Bebek.com'daki yenilikler bunlarla sınırlı değil. Sitede hamilelik öncesinden yuva dönemine kadar tüm bilgilerin sunulduğu "Ana Mönü", 70.000'den fazla ailenin buluştuğu ve altyapısı yenilenen "Forum", Türkiye'nin en büyük isim kaynaklarından birisi olan "İsimbank", Web üzerinde bir aylık mini dergi olan "Bu Ay"gibi pek çok bölüm tamamen yenilenirken daha pek çok bölümde de geliştirmeler yapıldı. Ayrıca sitenin tasarımında da büyük yenilikler yapıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı