Gündem Haberleri

  BBP Kurultayı 29 Ocak'ta

  A.A
  24.01.2012 - 11:08 | Son Güncelleme:

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, 29 Ocak'ta yapacakları 8. Olağan Kongre'de birlik mesajı vereceklerini belirterek, Türkiye'nin ancak birlik olursa sorunların üstesinden gelebileceğini söyledi.

  Destici, Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirecekleri kurultaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
  Kurultayı, partilerinin 19. kuruluş yıl dönümü olan 29 Ocak'ta yapacaklarını belirten Destici, kurucu genel başkanları Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün ardından ilk olağan kongreyi gerçekleştireceklerine işaret etti.

  Destici, partisinin kurulduğu günden bu yana yapıcı, yol gösterici, kimden gelirse gelsin doğrunun yanında, yanlışın karşısında olan bir duruş sergilediğini vurgulayarak, birlik mesajını 75 milyona iletmeyi amaçladıklarını kaydetti. “Ancak birlik olursak sorunların üstesinden gelebiliriz” diyen Destici, kurultayın sloganını “Büyük Türkiye İçin Büyük Birlik” olduğunu açıkladı.

  Mustafa Destici, kurultayda tüzük değişikliği de yapılarak hem Başkanlık Divanı hem de MKYK'nın daha aktif çalışabilecek hale getirileceğini dile getirdi. Destici, kadrolarını güçlendireceklerini, gençlerle ve daha önce partide görev yapmış tecrübeli isimlerle yeni bir vizyon yaratacaklarını sözlerine ekledi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı