Gündem Haberleri

  Bayramdan sonra aday

  Okan KONURALP / ANKARA
  08.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP’nin Şubat 2008’de yapılacak olağan kurultayında Genel Başkan Deniz Baykal’a karşı adaylığını açıklayan Samsun Milletvekili Haluk Koç, adaylığını bayramda sonra resmileştirme kararı aldı. Koç, "Bir gevşeme söz konusu değil. Sadece çalışmalarımızı tam manasıyla sonuçlandırmak istiyoruz" dedi.

  BİLGEHAN ÖRGÜTE SORULACAK

  Parti içi muhalefetin, adaylığını tartışmaya açtığı Ankara eski milletvekili, Gülsün Bilgehan ise dün Bolu’da bir grup yeni ve eski il başkanıyla bir araya gelerek "Adaylık stratejisi" üzerine çalıştı. CHP eski Milletvekili Abdülkadir Ateş’in de katıldığı toplantıda, Bilgehan’ın olası adaylığının il ve ilçe kongreleri süresince işletilmesi kararı çıktı. Bu doğrultuda, il ve ilçe kongrelerinden Bilgehan’ın adaylığı konusunda bir eğilim çıkarsa "Yola devam" aksi taktirde "Koç’un adaylığına destek" kararı alındı. Öte yandan, Haluk Koç ile Gülsün Bilgehan’ın bu akşam yemekte bir araya gelecekleri de öğrenildi.

  BEKLİYORDUM

  Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, ise bir araştırma şirketinin yaptırdığı ve kendisinin birinci çıktığı "CHP’nin başında kimi görmek istersiniz?" temalı anketle ilgili, "Böyle bir sonucu bekliyordum. Sosyal demokratları ben iktidara taşıyacağım" dedi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı