Gündem Haberleri

  Bayramda babasını öldürdü

  Hürriyet Haber
  29.03.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Maltepe'de bayram sabahı, M.A.'nın (16), sürekli içerek annesi, kardeşi ve kendisini dövdüğünü iddia ettiği babası Nurettin Altan'la tartışması kanlı bitti. Bir oto tamirhanesinde çalışarak evin bütçesine katkada bulunan Pendik Çıraklık Meslek Yüksek Okulu 2'nci sınıf öğrencisi M.A., saat 04.00'te, ‘‘Devamlı içiyorsun. Çalışıp eve bakmıyorsun. Bir de üstüne üstlük huzurumuzu kaçırıyorsun’’ dediği Nurettin Altan'la tartışmaya başladı.

  Karakola teslim oldu

  M.A., kendisini dövmeye kalkışan babasının karnına eline geçirdiği ekmek bıçağını 4 kez sapladı. Nurettin Altan (44) kanlar içinde yere yığılırken, baba katili olan M.A., polise teslim oldu. Cevriye Altan (38), kocasının çalışmadığını, sürekli içki içip, 7 yaşındaki kızı Meryem ile kendisini dövdüğünü söyledi.

  Parayı içkiye yatırıyordu

  Cevriye Altan, ‘‘Evlere temizliğe giderek evi geçindiriyorum. Oğlum Murat da hem okuyor, hem çalışıyor. Eşim ise çalışmadığı ve paramızı içkiye yatırdığı yetmiyormuş gibi, sürekli bizi dövüyordu. Artık canımıza yetti. Şimdi hepten açlığa mahkûm olduk. Bayram zehir oldu’’ dedi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı