Gündem Haberleri

  Bayram ziyareti dönüşü öldü

  Turaç TOP/İZMİR, (DHA)
  02.10.2008 - 18:25 | Son Güncelleme:

  İZMİR'in Konak İlçesi'ndeki akrabalarına eşiyle birlikte bayram ziyaretine giden 39 yaşındaki Ayşe Harmanlı, evine dönüşte minibüsün altında kalıp can verdi.

  Gözlerinin önünde eşinin minibüs altında kalıp ölmesine şahit olan ve cesedinin başında uzun süre kendine gelemeyen Hüseyin Harmanlı, yakınları tarafından güçlükle teskin edildi.

  Kaza, bugün saat 16.00 sıralarında, Gürçeşme Semti 3523 Sokak 83 numara önünde meydana geldi. Bir yağ fabrikasında çalışan Hüseyin Harmanlı, eşi Ayşe Harmanlı'yla birlikte akrabalarına bayram ziyaretirne gitti. Ziyaretin ardından evin karşısında oturan görümcesini görüp onunla da bayramlaşmak isteyen Harmanlı, iddiaya göre, aniden yola çıkınca, fırında çalışan 25 yaşındaki Özgür Raif Raifoğlu'nun kullandığı 35 DDH 81 plakalı minibüsün altında kaldı.

  Minibüsün altında yaklaşık 20 metre sürüklenen Ayşe Harmanlı, olay yerinde yaşamını yitirdi.

  Kazanın şokuyla minibüsü olay yerinde bırakan sürücü Raifoğlu, kısa süre sonra yakındaki Gürçeşme Karakolu'na gidip teslim oldu. On yıllık eşinin, gözlerinin önünde minibüs altında kalıp ölmesine şahit olan ve cesedinin başında uzun süre kendine gelemeyen Hüseyin Harmanlı ise yakınları tarafından güçlükle teskin edildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatan polis, genç sürücünün işlemlerinin ardından Adliye'ye sevk edileceğini bildirdi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı