Gündem Haberleri

  Bayram yağışlı geçecek

  ANKA
  31.10.2005 - 16:24 | Son Güncelleme:

  Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava Bayramın ilk gününde sabah saatlerinde mola verecek. Bayramın ikinci günü sürecek yağışlı hava, bayramın üçüncü ve dördüncü günü yerini parçalı bulutlu bir havaya bırakacak.

  Cumartesi gecesi Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi bayrama kadar sürecek. Bayramın birinci günü sabah saatlerinde yağış bir günlüğüne mola verecek. Bayramın ikinci günü yağış beklenirken, üçüncü ve dördüncü gün parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Güneşin görülmesi ve rüzgarın hafiflemesiyle hava sıcaklıklarında artış görülecek.

  Afet Koordinasyon Merkezi’nden (AKOM) yapılan açıklamaya göre, Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi bayrama kadar devam edecek. Sağanak şeklinde görülen yağışların aralıklarla şiddetini artırması ve Anadolu yakası ile Boğaz’a yakın semtlere miktar olarak daha fazla düşmesi bekleniyor. Meteorolojik harita ve verilere göre, hava sıcaklıklarının 5 Kasım’a kadar mevsim normallerinin altında, 6 ile 16 Kasım tarihleri arasında ise çoğunlukla mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı