Gündem Haberleri

  "Baykal'ı bilmiyorum ama Kemal Bey beni sever"

  Ali DAĞLAR
  13.09.2012 - 16:51 | Son Güncelleme:

  Önceki gün İzmir’de rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan halk ozanı Neşet Ertaş 10 gün daha hastanede kalacak.

  Daha önce mesane kanseri ameliyatı geçiren ve ara ara tedavisi süren Ertaş, “boyun bölgesinde ağrı ve yutkunma zorluğu” şikayetiyle hastaneye kaldırıldı, hayati tehlikesi yok. Neşet Ertaş’ın menajeri Gülsüm Sarıkaya’dan aldığımız bilgilere göre Ertaş’ın hastaneye kaldırılma süreci şöyle gelişti:

  Neşet Ertaş geçen yıl verdiği İstanbul konseri ve İTÜ konservatuvarı tarafından verilen fahri doktoranın ardından İstanbul’daki evinde kalmaya başladı. İzmir’deki evini özleyen Ertaş geçen hafta Perşembe günü bu şehre gitti. Önceki gün de boyun bölgesinde ağrı ve yutkunma zorluğu şikayetleriyle hastaneye kaldırıldı. Eşi Seyhan hanımın refakat ettiği Ertaş’ın muayenesi sonucu boynunu kıpırdatmaması için müdahale edildi ve 10 gün süreyle hastanede kalacağı bildirildi.

  NEŞAT ERTAŞ'TAN YALAN DÜNYA TÜRKÜSÜ / WEB TV

  FOTOĞRAFLARLA NEŞET ERTAŞ

  KEMAL BEY BENİ SEVER

  Neşet Ertaş’ın rahatsızlığının duyulmasının ardından dün sabah ilk telefon CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Büyük ozan ile kendisini ziyarete gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu arasında ilginç bir Kılıçdaroğlu diyalogu yaşandı. Ertaş’a menajerinin, “CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu sizi ziyarete gelecekmiş” hatırlatması üzerine, “Kemal bey  beni sever” diyen Ertaş’a Kocaoğlu, “Sayın Baykal da sizi sever” dedi. Neşet Ertaş bunun üzerine, “Baykal’ı bilmem ama Kılıçdaroğlu beni sever” dedi, karşılıklı gülüşmeler yaşandı.

  BAYKAL'DAN TELEFON

  Neşet Ertaş’ı akşam saatlerinde de CHP eski genel başkanı, milletvekili Deniz Baykal, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak telefonla arayıp geçmiş olsun dileğinde bulundular. Bu isimler Ertaş ile görüşemedi, geçmiş olsun dileklerini eşi Seyhan hanım kabul etti.

  İŞTAHI YOK, KİLO KAYBETTİ

  Neşet Ertaş’ı telefonla arayanlardan biri de Beşir Atalay oldu. Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da Ertaş’ın eşiyle konuşarak bilgi aldı. Son zamanlarda Ertaş’ı en çok arayan isimlerden biri de Orhan Gencebay oldu. Gencebay ve İbrahim Tatlıses’in Ertaş’ı son günlerde sıkça arayıp sağlığı konusunda bilgi aldıkları belirtiliyor. Ertaş ameliyat sonrası ara ara devam eden tedavi sürecinde kilo kaybetti. Halen 50 kiloya kadar düşen Ertaş’ın son 1 yıldaki kilo kaybı 20 kiloyu geçti. Ertaş’ın uzun süredir evinin dışına çıkmadığı, yorgun bir ruh hali yaşadığı, televizyon seyrederek, dinlenerek günlerini geçirdiği bildiriliyor. Bir başka önemli sorun da Ertaş’ın iştahsızlığı.<<

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı