Gündem Haberleri

  Baykal: Hepimiz ahlak sınavı veriyoruz

  ANKARA
  19.05.2010 - 01:07 | Son Güncelleme:

  Deniz Baykal, CHP İl Başkanları toplantısında okunmak üzere gönderdiği mesajda, “Gün ağlaşma ve hesaplaşma günü değildir.

  İŞTE ALİ YILDIZLI'NIN O AÇIKLAMASI / WEB TV

  İSTANBUL'DA CHP'Lİ BAŞKANLAR KARARINI VERDİ

  İL BAŞKANLARI TOPLANTISINDA HEYECANLI SAATLER   

  KILIÇDAROĞLU GAZETECİLERİN SORULARINI CEVAPLADI / WEB TV   

  Tarih karşısında hepimiz bir büyük ahlak ve siyaset sınavı veriyoruz” dedi. Baykal, Genel Başkan Vekili Cevdet Selvi’ye gönderdiği mesajda şöyle dedi:

  Ahlaki ibret manzarası

  CHP’nin haksız ve hukuksuz saldırı ve suçlamaların hedefi olarak seçildiği, komploların tezgahlandığı bir ortamda gerçekleşecek olan kurultayımıza sizler yön vereceksiniz. Bu ortamda üzüntü verici gelişmelerin yaşandığı, bazı acı siyaset tablolarının kendini gösterdiği, siyasi ve ahlaki ibret manzaralarının ortaya çıktığı açıktır.

  Bu durumun partililerimiz arasında ilişkileri zedeleyecek, parti görevlerimizi, sorumluluklarımızı engelleyecek bir ayrışmaya dönüşmemesini sağlamak hepimizin ortak sorumluluğudur. Bu anlayış içinde ben il başkanlarımızdan CHP’nin birliğini, bütünlüğünü gözetecek bir dayanışma içinde yeni yönetimin oluşmasına el birliği ile destek olmalarını, katkıda bulunmalarını bekliyorum.

  Hesap günü değil

  Gün ağlaşma ve hesaplaşma günü değildir. Tarih karşısında hepimiz bir büyük ahlak ve siyaset sınavı veriyoruz. Bugün CHP’ye her zaman olduğundan daha çok görev ve sorumluluklar düşmektedir. İl başkanlarımızın hep birlikte el ele vererek, bu tarihi sorumluluğun üstesinden geleceğine inanıyor, sizlere başarılar diliyorum.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı