Gündem Haberleri

  Batan gemi için bilet kampanyası

  DHA
  31.01.2012 - 12:33 | Son Güncelleme:

  İsviçre’de turizm şirketi Digareisen'in, kısa süre önce batan Costa Concordia ile yolculuk yapmak isteyen müşteri ararken başlattığı reklam kampanyası ülkede günün konusu oldu.

  /images/100/0x0/55eb00e7f018fbb8f8a4b317Zürih kentindeki turizm fuarında Costa Concordia faciasına karşın gemi yolculuğu satışlarında artış oldu.

  Fuara katılan Diga adlı şirket müşterilerini "Bavul yapmadan seyahat" sloganıyla yaptığı ilanlarda, kısa süre önce batan Costa Concordia ile yolculuk yapmaya çağırdı.

  Firma fuar dolayısıyla dağıttığı 75 bin broşürde ve internette yayınladığı katalogda, İtalya’da kayalıklara oturarak yan batan Costa Concordia gemisi ile 7 günlük Akdeniz turunu satışa çıkarttı. "Bavul yapmadan, tam pansiyon seyahat" diye duyurulan paket program İsviçre’de günün alay konusu oldu.

  Costa Concodia’nın büyük boy resmine yer verilen kampanya, hit olarak duyuruldu.

  Şirket bu yılın Ocak, Şubat, Mart ve Haziran aylarında yapılacak yedi günlük Akdeniz turu için, "Akdeniz’de gemi yolcuğu hiç bu kadar uygun fiyatlı olmadı. Gemi yolcuğu tam pansiyon ve transferler dahil 598 İsviçre Frangından başlıyor" sloganıyla müşteri arıyor. Broşürü gören bir müşterinin uyarısı üzerine firmanın apar topar broşürleri toplamaya çalıştığı belirtildi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı