Gündem Haberleri

  Baskıyla kızımı lekelemeye çalıştılar!

  Hürriyet Haber
  26.08.2009 - 17:54 | Son Güncelleme:

  Bir cinayete kurban giden Münevver Karabulut'un babası, çarpıcı iddialarda bulundu...

  Kanal D'de Seda Sayan'ın yeni başlayan 'Susma' programının konukları, bir süre önce cinayete kurban giden Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut ve annesi Nagihan Karabulut idi.

  Süreyya Karabulut, kızını lekelemek adına basından 'bazı' kişilerin kızıyla ilgili araştırmalar yaptığını öne sürdü.

  "Bugün, medya grubundan, basın grubu çok araştırdı benim kızımı. İlk defa size söylüyorum. Karşı tarafın baskısıyla, Münevver Karabulut'un açıklarını, yanlışlıkları bulabilmek için o kadar irdelediler ki... Benim kızıma leke süremediler. Bir damla suyu süremediler ama ne yazık ki Adli Tıp sürdü. O da orada kaldı" diye konuşan Süreyya Karabulut, yaşananları düşündükçe çıldıracak gibi olduğunu söyledi.

  "KENDİMİ YAKACAĞIM!"

  Süreyya Karabulut, hiç bir tehdit ya da baskıya da boyun eğmeyeceğini ifade ederek "Bu katil bulunmazsa eğer, yine tekrarlıyorum, 550 milletvekiline söylüyorum, Meclis'in önüne gelip yakacağım kendimi" diye konuştu.

  Kendisinin de çok şey bildiğini ifade eden Süreyya Karabulut, "Ben de fazlasıyla bir şeyler biliyorum... Devletin bağlantıları nedir? Kimler, neyle görüşülmüş, herşeyi ortaya böyle kara çarşaf gibi dökeceğim" şeklinde konuştu.

  "DEVLET TEMİZLEYECEK!"

  Hizmet sektörünün içinde olduğu için bazı bilgilere ulaşma imkanı bulunduğunu ifade eden Süreyya Karabulut, yaşadıklarına isyan etti ve "Ne yapmak lazım ya Seda hanım ya? Yok mu sizde akıl? Biraz versenize bana? Yok mu kimsede bir akıl? Emniyet müdürü dava açar, Vali Bey der ki çok konuşuyor der, öbürü ki bilmem ne der...Konuşmuyorum ama devletim bana namus sözü verdi değil mi? Verdi! Ben de buradayım, devletim de orada, Garipoğlu da orada. Hodri Meydan" diye konuştu.

  Devletin kendisine cinayeti aydınlatmak konusunda namus sözü verdiğini söyleyen Süreyya Karabulut, "Devlet temizleyecek. Ya devlet temizleyecek, ya temizleyecek! Devletin başka şansı yok! Çünkü ben askere gittiğimde namusum üzerine yemin ettim. Namusu devletten öğrendim. Devlet o zaman temizleyecek. Sabırla bekliyorum" diye konuştu.

  "AİLESİ KISA SÜRE SONRA TESLİM EDECEK!"

  Süreyya Karabulut, bir iddiada bulunarak katil zanlısının kısa bir süre içinde ailesi tarafından teslim edileceğine inandığını ifade etti. Karabulut, "İnanıyorum ki çember daraldı. Çok kısa zamanda adalete teslim etmek zorundalar. Mecburdur. Çünkü 70 milyonun mübarek aylarda ahı, Garipoğlu ailesini boğacaktır, kursağında kalacaktır... Ailece, bizi darmadağın ettiler, perişan ettiler" açıklamasını yaptı.

  "YAKALAYIN, CANIMI ALIN!"

  Evladının acısıyla geceleri uyku uyuyamadığını, kızının rüyasına girip bu davanın peşini bırakmamasını istediğini söyleyen Süreyya Karabulut, "Hakkımda dava açılacakmış, savcılar dava açacakmış, buyurun açın! Zanlıyı yakalayın, canımı alın canımı" diyerek yaşadıklarına isyan etti.

  Acılı baba, cinayette 3 kişinin parmağı olduğunu iddia ederek "3 kişi var bu cinayette. 2 erkek bir bayan. Kim ne derse desin!... 3 kişi bunlar. Ayin yapıldı, katledildi, alındı çöp konteynrına atıldı. Bunun arkası satanistik olmasa ne olur?" dedi.

  Televizyon Gazetesi

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı