Gündem Haberleri

  Başkentte elektrik kesintisi

  A.A
  22.10.2008 - 17:14 | Son Güncelleme:

  Dağıtım şebekelerinde planlanan yıllık periyodik işletme, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle, 23 ve 25 Ekimde Ankara'nın bazı yerlerine elektrik verilemeyecek.

  Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 23 Ekim Perşembe günü 09.00-14.00 saatleri arası Şereflikoçhisar İlçesine bağlı Karabük, Kadıncık, Sadıklı, Musular, Palazobası, Değirmenyolu, Deliler, Şeyhli, Haydarlı, Fadıllı, Seymenli, Cıngıl, Bağobası, Kadıobası, Çatçat, Çayırönü, Üzengilik, Yeşilyurt, Karendere, Baltalı, Eley, Aliuşağı, Yalnızpınar Köyleri ile Devekovan ve Çalören Belediyeleri ve Evren ilçe merkezi, İbrahimbeyli, Eskitorunobası, Cebirli, İnebeyli, Yusufuşağı, Altınbaşak, Demirayak, Solakuşağı ve Çatalpınar Köyleri elektrik alamayacak.

  Çankaya İlçesine bağlı Fevzi Çakmak Sokakta da 25 Ekim Cumartesi günü 09.00-14.00 saatleri arası elektrik kesintisi uygulanacak. Aynı tarihte, 10.00-15.00 saatleri arasında Keçiören İlçesine bağlı Erdoğan, Dimyat, Devrek sokaklar ve civarına da elektrik verilemeyecek.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı