Gündem Haberleri

  Başkentte çıplak tango

  Arda AKIN/ANKARA
  05.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  17 yaşındaki N. K., severek kaçtığı erkek tarafından gerdek gecesi başkasına satıldı. "Çıplak Tango" filmini aratmayan olayda, genç kızı silah zoruyla pek çok erkeğe pazarlayan ve tecavüz eden sevgilisinin 22 yıl hapsi istendi.

  ANKARA Mamak’ta, "Çıplak Tango" adlı filmde yaşananlar gerçek oldu. 17 yaşındaki genç kız, severek kaçtığı sevgilisi tarafından gerdek gecesi bir başka erkeğe satıldı. Tutuklanan zanlı için 22 yıl hapis cezası isteyen savcının hazırladığı iddianameye göre, 2007 Haziran ayındaki olay şöyle gelişti: 17 yaşındaki N.K., tanıştığı F.Ç.’yle kısa bir süre sonra evlenme kararı aldı. Genç kızın ailesi evliliklerine karşı çıkınca, N.K. kendi isteğiyle F.Ç.’ye kaçtı.
   
  İki sevgili birlikte yaşamaya başladı.  
   
  Başkalarına pazarladı

  F.Ç., genç kızı ikna etmek için imam nikáhı kıydı. Gerdek gecesi N.K., karşısında başka bir erkek buldu. Tanımadığı bu kişi, genç kıza tecavüz etti. F.Ç. daha sonra N.K.’yi silahla tehdit ederek başka erkeklere de sattı. F.Ç., N.K.’ye, "Benim malımsın, bir yere gidemezsin" diyerek defalarca tecavüz etti. Savcı, halen tutuklu olan F.Ç.’nin, "cinsel saldırı, fuhuş, hürriyetten yoksun kılma" suçlarından 22 yıl hapis cezasına çarptırılmasını istedi.

  Kapalı gişe oynamıştı

  Yönetmen Leonard Schrader’in 1991 yılında çektiği İsviçre-Arjantin-Japonya-ABD yapımı "Naked Tango" adlı filmde, Mathilda May’in canlandırdığı Stephanie karakteri, gemiden atlayan Alba adlı bir başka kadının kimliğini alır. Arjantin’de gemiden inen Stephanie, kendisini karşılayan Zico isimli bir adamla tanışır. Zico’yla evlenirler. Zico aslında bir kadın satıcısıdır ve gerdek gecesi karısını bir başka adama satmak ister. Odasına gönderilen müşteriyi bıçaklayan Stephanie, kapatıldığı genelevde Cholo’yla (Vincent D’Onofrio) tutkulu bir aşk yaşamaya başlar.
  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı