Gündem Haberleri

  Başkanın odasında ‘düşük bel' azizliği

  Erdoğan CANKUŞ/ FETHİYE(Muğla), (DHA)
  03.05.2008 - 12:34 | Son Güncelleme:

  Bazı programlara katılmak üzere Fethiye'ye giden manken- şarkıcı Aysu Baceoğlu, Belediye Başkanı MHP'li Behçet Saatcı'yı da ziyaret etti. Baceoğlu, Fenerbahçe taraftarı Saatcı ile maç sohbet ederek öne doğru eğilince düşük belli kot pantolonu sıyrıldı. Beyaz dantelli g-string iç çamaşırının ortaya çıktığını fark etmeyen Baceoğlu sohbete devam etti.

  DÜŞÜK BELİN AZİZLİĞİ

  Bir restoranın açılış törenine katılmak ve bir kulüpte sahneye çıkmak için Fethiye'ye gelen Aysu Baceoğlu, Belediye Başkanı Behçet Saatcı'yı da makamında ziyaret etti. Fenerbahçe taraftarı Başkan Saatcı ile Galatasaraylı Baceoğlu bir süre sonra futbol sohbetine başladı.

  Başkan Saatci, Galatasaray şampiyon olursa, o akşam Fethiye'de belediye hoparlöründen 10 dakika boyunca Galatasaray Marşı çaldıracağını söyledi. Belediye Başkanı Behçet Saatcı'yı öne doğru eğilip gülerek dinleyen Aysu Baceoğlu, düşük belli kot pantolonunun sıyrıldığını ve dantelli beyaz iç çamaşırının göründüğünü fark edemedi.

  Baceoğlu ve Başkan Saatcı daha sonra Pera Restaurant'ın açılışına katıldı. Fırının başına geçip lahmacun yapan Baceoğlu, çevredekilerin kendisini başarılı bulması üzerine bu konuda İbrahim Tatlıses'e rakip olduğunu söyledi. Hayranları Beceoğlu'nu cep telefonuyla görüntüledi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı