Gündem Haberleri

  Başbakan'ın katıldığı törende inanılmaz kazalar

  Pınar ÇITAK KOYGUN - Ünsal ÇAKİN / İSTANBUL, (DHA)
  30.05.2011 - 13:57 | Son Güncelleme:

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, Ümraniye Tepeüstü’ndeki AlbarakaTürk Bankası’nın yönetim binası açılışından hemen sonra art arda iki görünmez kaza meydana geldi. Başbakan Erdoğan’ın yönetim binasında olduğu sırada meydana gelen kazalar görenleri hayrete düşürdü.

  İŞTE MEYDANA GELEN O KAZALAR / WEB TV

  İŞTE MEYDANA GELEN GÖRÜNMEZ KAZALAR

  Bankanın yönetim binasının yanında bulunan bir restorantın inşaatında meydana gelen kazada inşaat içindeki geniş alana park eden ve TMSF’ye ait olduğu öğrenilen Audi A6 marka araç, 1.5-2 metrelik süs havuzu için hazırlanan ancak içinde su olmayan çukura düştü. TMSF yönetcilerinden Abdullah Demiröz’e ait olduğu sanılan 34 ZN 9833 plakalı aracın ön bölümü neredeyse tamamen çukura gömüldü. Üstelik bu sırada şoför manevra yapıyordu ve aracı çukura düşünce bir şok yaşadı. Şoku atlatamadan cep telefonuyla taşıdığı yöneticiyi arayan şoför başına gelenleri izah etmeye çalıştı ardından otomobilin sadece arka kapıları açılabildiği için bu kapılardan birini kullanarak aracı terkedebildi.

  BİR KAZA DAHA

  Birinci kazanın şoku atlatılamadan yaklaşık 10 dakika sonra ikinci bir kaza daha yaşandı. Audi marka bir başka makam aracı, yine aynı inşaat alanında bu kez kapağı olmayan ve kanalizasyon için hazırlanmış bir başka çukura düştü. Ancak bu kazada sürücü diğer arkadaşından daha şanslıydı. Çukurun ağzı daha küçük olduğu için otomobilin bir tekerleği buraya girdi. Sürücü gaza yüklenip aracını zor durumdan kurtardı ve yoluna devam etti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı