Gündem Haberleri

  Başbakan torunuyla mezarlık ziyaretinde

  Murat DELİKLİTAŞ / İSTANBUL (DHA)
  18.08.2012 - 16:02 | Son Güncelleme:

  BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı arifesinde, Karacahmet Mezarlığı’nda bulunan aile büyüklerinin mezarlarını ziyaret etti. Kayınpederi, kayınvalidesi ile anne ve babasının mezarlarını ziyaret eden Başbakan Erdoğan’a eşi Emine Erdoğan ile kızı Esra Albayrak’tan olan torunu Ahmet Akif Albayrak (6) eşlik etti.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Kısıklı’daki evinden çıkarak saat 14.00 sıralarında Karacahmet Mezarlığı’na geldi. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı mezarlık önündeki cadde üzerinde park eden makam aracından torunu Ahmet Akif Albayrak’ın elini tutarak inen Başbakan Erdoğan, kendisine sevgi gösterisinde bulunan Roman vatandaşlara el salladı.

  Ramazan Bayramı arifesinde mezarlık ziyareti yapan vatandaşlarla da selamlaşan Başbakan, eşi Emine Erdoğan, torunu Ahmet Akif Albayrak ve beraberindekilerle birlikte yürüyerek Karacaahmet Mezarlığı’na girdi. Kayınpederi Cemal Gülbaran ve kayınvalidesi Hayriye Gülbaran’ın kabirlerini ziyaret eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan daha sonra mezarlık içinden yürüyerek geçen yıl vefat eden annesi Tenzile Erdoğan ile babası Ahmet Erdoğan’ın mezarlarını ziyaret etti.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mezar ziyareti öncesi Karacaahmet Mezarlığı çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alındı. Yakınlarının mezarlarını ziyaret için mezarlığa giren bazı vatandaşlar çantaları aranarak içeri alındı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı