Gündem Haberleri

  Başbakan istedi, sigarayı bırakacak

  A.A
  27.08.2009 - 14:02 | Son Güncelleme:

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar için ziyaret ettiği ve sigarayı bırakmasını istediği Bağcılar Mahallesi Muhtarı Bektaş Bektaş, verdiği sözün arkasında olduğunu ancak, sigarayı bırakmanın kolay olmadığını belirterek, “Haliyle 1-2 kaçamak yaptım. İnşallah bırakacağım” dedi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar için ziyaret ettiği ve sigarayı bırakmasını istediği Bağcılar Mahallesi Muhtarı Bektaş Bektaş, verdiği sözün arkasında olduğunu ancak, sigarayı bırakmanın kolay olmadığını belirterek, “Haliyle 1-2 kaçamak yaptım. İnşallah bırakacağım” dedi.

  Bektaş, Başbakan Erdoğan'ın ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

  Başbakan Erdoğan'ın kendileriyle ilgilendiğini ve bir süre sohbet ettiğini anlatan Bektaş, sigarayı bırakmasını istediğini anımsattı.

  Bektaş, Başbakan Erdoğan'a sigarayı bırakma sözü verdiğinden bu yana 2 sigara içtiğini ifade ederek, “Söz verdim ama, öyle hemen bırakılmıyor. Haliyle 1-2 kaçamak yaptım. İnşallah bırakacağım. Başbakan için ben bıraksam ne olur, bırakmasam ne olur? Ona bir faydası yok. Benim sağlığım için istedi. İnşallah ben de bırakacağım” diye konuştu.

  Yıllardır sigarayı bırakmasını isteyen eşinin de bu durumdan memnun olduğunu dile getiren Bektaş, eşinin, “sigara içmesi durumunda basına duyurmakla tehdit ettiğini” söyledi.

  Bektaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sigarayı bırakmasını istemesinden bu yana, kendisinin de muhtarlığa gelenlere sigara kullanmamalarını tavsiye ettiğini bildirdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı