Gündem Haberleri

  Başbakan için villa yolu apar topar asfaltlandı

  Bahattin TOKNAZ/SAPANCA (Sakarya), (DHA)
  17.08.2006 - 18:52 | Son Güncelleme:

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, AKP Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan'ın torununun sünnetine katılmak üzere geleceği Sapanca'da hafta sonu tatili için kalması beklenen villanın yolu, Adapazarı Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından apar topar asfaltlandı.

  Büyükşehir Belediyesi ekipleri AKP Diyarbakır Milletvekili İhsan Arslan'ın Sapanca-İzmit yolu üzerinde bulunan Mahmudiye Köyü’nde yoldan yaklaşık 300 metre uzaklıkta bulunan villasının yolu, Belediye ekipleri tarafından yoldan villanın önüne kadar asfaltlandı. Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu milletvekilinin yolunun asfaltlanmasının sünnet programıyla ilgisi olmadığını söyleyerek, “Bizim asfalt programımızda vardı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri de asfaltladı. Başbakan Sayın Recep Tayip Erdoğan ile bir ilgisi yok” dedi.

  Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın Cumartesi günü akşamı Sapanca'ya geldikten sonra geceyi milletvekili Arslan'ın villasında geçireceği belirtiliyor. Erdoğan 2 sene önce de Kurban Bayramı tatilini Arslan’ın villasında geçirmişti.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı