Gündem Haberleri

  Başbakan Erdoğan'a hediyeler verildi

  A.A
  12.02.2011 - 17:19 | Son Güncelleme:

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya’daki toplu açılış töreninin ardından beraberindeki heyetle açılışın ardından Serdivan Alışveriş Merkezi'ni gezdi. Başbakan Erdoğan’a burada kendi resminden yapılan bir tablo, samuray kılıcı ve çeşitli hediyeler verildi. İşte toplu açılış töreni sonrası yaşananlar…

  İŞTE BAŞBAKAN'A VERİLEN HEDİYELER

   

   

  - Erdoğan, alışveriş merkezi girişinde elinde Türk bayrağı ile kendisini bekleyen ve Türkiye'de öğrenci olduğu öğrenilen Japon Nami Maruto ile bir süre sohbet etti. Erdoğan, burada bir grup öğrenciyle de hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu sırada Başbakan Erdoğan'a samuray kılıcı hediye edildi.


  - Erdoğan, daha sonra alışveriş merkezi içindeki Koçtaş mağazasına girdi.Erdoğan, kendisine tezahüratta bulunan mağaza çalışanlarıyla fotoğraf çektirdi.


  - Başbakan Erdoğan, daha sonra alışveriş merkezinin üst katındaki oyuncak dükkânına girerek, torunlarına hediye aldı.


  - Bu arada Başbakan Erdoğan'a bir vatandaş, fonda Türk bayrağı ve Erdoğan’ın resminin olduğu bir tablo hediye etti.


  - Başbakan Erdoğan, Sakarya Valiliğinden törenin yapılacağı alana Başbakanlığa ait otobüsle geldi. Erdoğan, buradan da Sakarya Büyükşehir Belediyesine vatandaşları selamlayarak yine otobüsle geçti.


  - Öte yandan, Başbakan Erdoğan tören alanından ayrılırken, Başbakanlık korumaları tarafından çocuklara oyuncak dağıtıldı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı