Gündem Haberleri

  Barış'ın babasından trafik terörüne isyan

  Hürriyet Haber
  04.07.2007 - 12:17 | Son Güncelleme:

  Oğlunun yoğun bakımda olması nedeniyle sinirleri iyice gerilen Selahattin Akarsu,trafik terörüne isyan etti<1>Yeni

  Geçirdiği trafik kazasının ardından, yoğun bir tedavi uygulanmasına karşın, oğlu şarkıcı ve dizi oyuncusu Barış Akarsu'nun sağlığında herhangi bir gelişme olmaması nedeniyle sinirleri iyice gerilen baba Selahattin Akarsu, trafik terörüne isyan etti. Bu arada, Barış Akarsu'nun tedavi gördüğü hastanenin önüne gelip televizyon kanallarının canlı yayınlarına çıkan sanatçılar ‘Reklam yapıyor’ tepkisi gördü.

  Barış Akarsu'nun tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesi'nde dün gece, oğlunun sevenleri arasında oturarak gözyaşı döken baba Selahattin Akarsu, onları da gözyaşlarına boğdu. Trafik terörünün sona ermesini isteyen baba Akarsu, “Trafik terörü Barış'ı bu duruma getirdi. Başka Barışlar aynı duruma gelmesin, Bundan böyle trafik terörüyle mücadeleye başlayacağım. Ne olur mücadelemde beni yalnız bırakmayın, Barış’ı yalnız bırakmayın” dedi.

  Yanındakilerin sakinleştirmek istediği Selahattin Aksu'nun günlerdir gerilen sinirleri adeta boşaldı. Aksu şunları söyledi,

  “1979 yılında doğan oğlumun adını Türkiye’nin barışa ihtiyacı olduğu için Barış koymuştum. Barış gibi gençlere sahip çıkın. Bu ülkede trafik kazalarında binlerce insan ölüyor. Onların ölmemesi için, bu kazaların yaşanmaması için yollara sahip çıkın. Bu kazalara neden olanlardan hesap sorun. Bodrum’un yolları Bodrum'a yakışmıyor. Benim oğlumun kaza yaptığı yerleri onlara yutturacağım. Bir kişi daha o kavşakta ölürse, o kavşağın hesabını soracağım. Trafik terörden beter. Ne olur mücadelemde beni yalnız bırakmayın. Trafik kazasının olduğu yerde ambulans bekletiyorsunuz, ama orada bir trafik polisi bir trafik aracı bekletmiyorsunuz.”

  GÖNÜL YAZAR'A TEPKİ

  Bu arada, Barış Akarsu'nun tedavi gördüğü hastanenin önünden, çeşitli televizyon kanallarının canlı yayın yapması, bazı ekran meraklılarının da buraya akın etmesine neden oldu. Barış Akarsu'nun hayranları bazı sanatçıların reklam için hastane önüne gelip, ekran ekran gezdiklerini öne sürdü. Bu tepkilerin bir hedefi de Gönül Yazar oldu. Dün akşam hemen her televizyona ropörtaj veren Gönül Yazar'la Fatma Haş adlı bir kadın tartıştı.

  FOTOĞRAFLARI İÇİN PARA İSTEDİ

  İki gün önce, Barış Akarsu’yla birlikte çekilen son görüntülerini televizyon kanallarına dağıtıp röportajlar yapan 43 yaşındaki gurbetçi Zuhal Büyüktunca da, dün akşam yeniden hastane bahçesine geldi. Almanya'dan tatile gelerek Yalıkavak Beldesi’ndeki Clup Flipper Tatil Köyü’nde tatil yapan Zuhal Büyüktunca’nın bu kez, Barış Akarsu'yla kazadan dört saat önce birlikte çektirdiği fotoğrafları basına dağıtması ve karşılığında para ve fotoğraf makinesi hediye edilmesini istemesi de tepki ve gerginliğe yol açtı.

  Öte yandan Barış Akarsu’nun sağlık durumunda herhangi bir değişiklik olmadığı belirtildi.

  Barışın babasından trafik terörüne isyan

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı